Serwis Samsung Note 8

Naprawa Samsung Note 8

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy Note 8? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy Note 8.

serwis samsung note 8

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung Note 8?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Samsung Galaxy Note 8

  Samsung Galaxy Note 8 dostępny jest w trzech wariantach pamięciowych: 64GB, 128GB oraz 256GB pamięci do przechowywania danych. W każdej z nich pamięć RAM wynosi 6GB. Jednostka odpowiadająca za płynną i wydajną pracę na urządzeniu to ośmiordzeniowy procesor Exynos 8895 o taktowaniu 2,39 GHz. Wyświetlacz zastosowany w tym modelu to 6,30 calowy Super AMOLED o rozdzielczości 2960×1440 pikseli. Ekran pokryty jest wytrzymałym szkłem ochronnym Corning Gorilla Glass 5. Bateria zasilająca całe urządzenie posiada pojemność 3300mAh, co pozwala na korzystanie z Note 8 przez wiele godzin. Jeśli zajdzie potrzeba doładowania telefonu, możemy skorzystać z funkcji szybkiego ładowania.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy Note 8

  Jedną z częściej wykonywanych napraw w telefonie Samsung Galaxy Note 8 jest wymiana szybki lub wyświetlacza. Zdarza się, że uszkodzenie jest tak poważne, że naprawa wymaga całkowitej wymiany w wyświetlacza. W przypadku, jeżeli serwisant stwierdzi, że doszło do awarii modułu wyświetlacza, co objawia się problemami z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub charakterystycznym rozdaniem, należy przeprowadzić wymianę wyświetlacza. W zależności od preferencji i możliwości finansowych możesz zdecydować się na zakup oryginalnego wyświetlacza lub sięgnąć po dobrej jakości zamiennik. Części zamienne charakteryzują się analogicznymi właściwościami co oryginały, dlatego większość użytkowników zdecyduje się na budżetowe rozwiązania. W sytuacji, kiedy uszkodzeniu ulegnie wyłącznie warstwa ochronna, nie musisz wymieniać całego wyświetlacza, a jedynie dokonać wymiany szybki. Cena za usługę w przypadku modelu Samsung Galaxy Note 8 waha się w granicach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy Note 8

  Każdy użytkownik smartfona wie, że podstawowym czynnikiem determinującym funkcjonalność smartfona jest sprawna i długo działająca bateria. Jeżeli zauważysz, że telefon coraz szybciej się rozładowuje i stale musisz podłączać go do powerbanka, warto zdecydować się na wymianę baterii. Powody, przez które telefon krótko trzyma baterie, są zróżnicowane. Najczęstszym z nich jest nadmierna eksploatacja. Jeżeli użytkujesz telefon przez długie godziny dziennie, ściągasz energochłonne aplikacje i zapominasz o włączanie trybu oszczędzania baterii, możesz spodziewać się szybkiego wyczerpywanie akumulatora. Korzystając z usług profesjonalnego serwisu szybko przewrócisz swój Samsung Galaxy Note 8 do oryginalnego stanu i będziesz mógł cieszyć się pojemną baterią. Jeżeli twój telefon nie działa prawidłowo, nie zwlekaj, jak najszybciej udaj się do serwisu i przeprowadź profesjonalną wycenę niezbędnych prac naprawczych.

  Wymiana klapki baterii w Samsung Galaxy Note 8

  Klapka baterii w Samsung Galaxy Note 8 odpowiada nie tylko za estetykę telefonu ale także za prawidłowe odprowadzanie ciepła, a także ochronę podzespołów urządzenia przed dostawaniem się wody i pyłu. Źle dobrane etui lub jego brak może doprowadzić do uszkodzenia tylnej klapki, co za tym idzie narażamy nasz smartfon na uszkodzenia komponentów. Aby zapewnić bezpieczeństwo i poprawić wygląd urządzenia zalecamy wymianę wadliwej klapki na nową. W naszym serwisie zrobimy to w niecałą godzinę.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy Note 8

  W momencie stwierdzenia, iż telefon nie działa w prawidłowy sposób, nie znając konkretnej przyczyny wato wykonać pełną diagnozę urządzenia Samsung Galaxy Note 8. Serwis wykona dokładną weryfikację podzespołów w celu odnalezienia źródła problemu. Pozwoli to oszacować koszty  i czas naprawy, a tym samym podjąć decyzję co do jej zasadności i opłacalności.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung Note 8 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.