Serwis iPad mini

Naprawa iPad mini

Jeśli masz problem z uszkodzeniem ekranu w tablecie iPad Mini to serwis Pan Szybka będzie świetnym rozwiązaniem. Nasi specjaliści przeprowadzą wstępną diagnozę i zaproponują najlepszą ofertę naprawczą. Nasza specjalność to wymiana szybki, która jest jedną z popularniejszych usług wykonywanych przez pogwarancyjne serwisy Apple.

Nie czekaj na rozwój usterki w Twoim iPad Mini i zarezerwuj wizytę już dziś! Oferujemy również opcję naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju. Wystarczy, że nadasz do nas swoje urządzenie, a my zajmiemy się resztą 😀

wymiana szybki w apple ipad mini

Cennik napraw iPad mini

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPad Mini

  Rozbicie szybki w tablecie iPad Mini to najczęściej wybierana usługa w naszym serwisie. Podstawą do przeprowadzenia tego typu naprawy jest sprawny wyświetlacz urządzenia. W przeciwnym razie wymiana szybki nie wystarczy aby przywrócić pełną sprawność iPada. Jeśli nie masz pewności czy wymiana szybki w Twoim tablecie będzie możliwa, nasi technicy przeprowadzą darmową, wstępną diagnozę i poinformują Cię o zakresie usterki.

  Proces wymiany szybki jest szybki i sprawny, dlatego na naprawę nie będziesz musiał długo czekać. Nie mniej jednak, zalecamy zarezerwować wybrany termin na naszej stronie. Warto wspomnieć, że czas realizacji usługi może się różnić w zależności od zakresu uszkodzeń urządzenia.

  Wymiana wyświetlacza iPad Mini

  Wymiana wyświetlacza w tablecie iPad Mini to często wybierana usługa w serwisach Apple. Tego typu uszkodzenie łatwo rozpoznać tym, że ekran błędnie wyświetla jego zawartość. Dodatkowo po upadku mogą pojawić się kolorowe pasy i czarne plamy.

  Jeśli jesteś posiadaczem iPada Mini w takim stanie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wymiany ekranu. Wystarczy, że zarezerwujesz wizytę na naszej stronie, a my przeprowadzimy kompleksową wymianę wyświetlacza. Podczas naprawy korzystamy wyłącznie z oryginalnych części, co za tym idzie odbierasz w pełni sprawne urządzenie.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPad mini !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.