Serwis Xiaomi Mi 10 Lite

Naprawa Xiaomi Mi 10 Lite

W serwisie Pan Szybka zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twoje urządzenie działało bez zarzutu. Dlatego oferujemy szybką i sprawną naprawę modelu Xiaomi Mi 10 Lite. Nasz wyspecjalizowany zespół techników doskonale zna ten model, co pozwala nam przeprowadzić niezbędne naprawy z precyzją i szybkością. Bez względu czy potrzebna jest wymiana szybki, ekranu, baterii, czy naprawa po zalaniu – jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu.

Nasz profesjonalny serwis Xiaomi to gwarancja jakościowej usługi. Posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem oraz korzystamy wyłącznie z oryginalnych części, by zapewnić Ci, że Twój Xiaomi Mi 10 Lite będzie działał na najwyższym poziomie. Ponadto, każda przeprowadzona przez nas naprawa objęta jest 3-miesięczną gwarancją, dzięki czemu masz pewność, że oddając nam swoje urządzenie, otrzymujesz pełną satysfakcję i pewność działania.

serwis xiaomi mi 10 lite

Cennik napraw Xiaomi Mi 10 Lite

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi Mi 10 Lite

  Aby wymienić zbitą szybkę w telefonie Xiaomi Mi 10 Lite wystarczy umówić się na wizytę w naszym salonie stacjonarnie lub poprzez formularz zgłoszeniowy online. Nasi specjaliści przeprowadzą dla Ciebie kompleksową diagnozę, aby wykluczyć pojawienie się dodatkowych usterek oraz przystąpią do profesjonalnej wymiany szybki w Xiaomi Mi 10 Lite.

  Nasze doświadczenie oraz umiejętności przekładamy na jakościowe wykonanie każdej usługi. Dlatego też, wymiana szybki w telefonie objęta jest 3-miesięcznym okresem gwarancji. W razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem wiesz, że możesz liczyć na naszą pomoc.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 10 Lite

  Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Mi 10 Lite to druga z popularniejszych usług wykonywanych przez wyspecjalizowane serwisy Xiaomi. Proces naprawy wygląda następująco – pierwszym krokiem jest weryfikacja działania ekranu. Jeśli smartfon ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu to możemy być pewni, że jedną z przyczyn jest właśnie uszkodzenie matrycy. Wybierając serwis Xiaomi Pan Szybka masz pewność i gwarancję wykonania naprawy na najwyższym poziomie. Czas realizacji takiej usługi nie powinien zająć dłużej niż kilka godzin. Dzięki temu odbierzesz gotowy sprzęt jeszcze tego samego dnia!

  Wymiana baterii Xiaomi Mi 10 Lite

  Kiedy zauważysz, że bateria w Xiaomi Mi 10 Lite zaczyna szybko tracić poziom naładowania, rozważ wymianę baterii w profesjonalnym serwisie Xiaomi Pan Szybka. Dłuższe korzystanie z urządzenia, w którym jest niska żywotność ogniwa może prowadzić do pojawienia się poważniejszych uszkodzeń. Baterie w takim stanie może napuchnąć, przez co zacznie wywierać nacisk na pozostałe elementy telefonu.

  Wybierając naszą usługę, możesz być spokojny o bezpieczną wymianę baterii w Twoim Xiaomi Mi 10 Lite. Nasi technicy posiadają niezbędne doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy jakościowe wykonanie naprawy. Rezerwując termin online, odbierzesz gotowy smartfon jeszcze tego samego dnia!

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Mi 10 Lite

  Pęknięta klapka w telefonie wygląda nie tylko nieestetycznie ale również nie stanowi już pełnego zabezpieczenia przed uszkodzeniami podzespołów podczas upadku lub zalania. Wymiana tylnej klapki w Xiaomi Mi 10 Lite pozwoli Ci znów cieszyć się telefonem bez żadnym obaw. Wykorzystywane przez nas komponenty pochodzą ze sprawdzonych hurtowni, dzięki czemu idealnie dopasowują się do korpusu telefonu, zapewniając szczelność urządzenia. Skorzystaj z profesjonalnej naprawy Pan Szybka już dziś!

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 10 Lite !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.