Serwis Samsung A12

Naprawa Samsung A12

Samsung A12 wymaga naprawy? Serwis Pan Szybka śpieszy z pomocą! Wykonujemy wymianę szybki, wymianę wyświetlacza, wymianę baterii, a także wiele innych komponentów. Dodatkowo prowadzimy specyficzne naprawy układów na płycie głównej. Jeśli nie wiesz jakiego rodzaju naprawę wybrać dla swojego Samsung A12, nasi technicy przeprowadzą wstępną diagnozę aby określić, które komponenty wymagają naprawy lub wymiany.

serwis samsung a12

Cennik napraw Samsung A12

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A12

  Wymiana szybki w telefonie Samsung A12 to jedna z najczęściej wybieranych usług w serwisach pogwarancyjnych. Możliwa jest tylko wtedy, kiedy wyświetlacz urządzenia zachował poprawne działanie. Proces wymiany szybki jest wymagający dlatego warto aby przeprowadził go wyspecjalizowany pracownik. W serwisie Pan Szybka posiadamy niezbędną wiedzę oraz narzędzia, które umożliwiają nam wykoananie naprawy na najwyższym poziomie.

  Czas realizacji naprawy uzależniony jest od zakresu usterki, zazwyczaj jednak po uprzedniej rezerwacji terminu, wymianę szybki wykonujemy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia telefonu w serwisie. Po naprawie urządzenie jest dokładnie testowane, tak abyś miał pewność, że odbierasz w pełni sprawny Samsung A12.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A12

  Podczas upadku często dochodzi od uszkodzenia przedniego panelu Samsung A12, czego skutkiem jest konieczność wymiany wyświetlacza. Nasz serwis jest przygotowany na tego typu sytuacje. Oferujemy usługę wymiany ekranu na najwyższym poziomie, spełniając wszelkie oczekiwania naszych klientów. Do montażu stosujemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne wyświetlacze aby zachować w pełni funkcjonalność teleofnu.

  Zarezerwuj wizytę już dziś i ciesz się w 100% sprawnym telefonem Samsung A12. Pamiętaj, że każda usługa wykonywana w naszym serwisie objęta jest 3-miesięcznym okresem gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung A12

  Wszystkie akumulatory posiadają swoją ograniczoną żywotność, dlatego eksploatacja baterii to naturalny proces, którego nie sposób uniknąć. Zazwyczaj zaleca się wymianę ogniwa co około 2 lata użytkownia. Jednak przez nieumiejętne korzystanie lub nadmierne ładowanie możemy doprowadzić do pogorszenia stanu baterii znacznie szybciej.

  Z pomocą przychodzi serwis Pan Szybka, który ekspresowo zajmie się Twoim Samsung A12 i wymieni baterię w przeciągu 30 minut! Oferujemy jakościowe usługi z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych komponentów Samsung.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A12

  Tylna klapka mimo swojej trwałości również podatna jest na wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub pęknięcia powstałe w wyniku upadku. Element ten jest bardzo ważny ponieważ chroni urządzenie przed dostawianiem się wody oraz pyłu. Jeśli użytkownik zignoruje fakt rozbitej klapki i dalej będzie korzystał z telefonu, może narazić go na dodatkowe uszkodzenia podzespołów.

  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wymiany tylnej klapki w Samsung A12. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne klapki, które zabezpieczą Twój smartfon przed dodatkowymi usterkami oraz przywrócą mu estetyczny wygląd.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A12 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.