Wymiana baterii Xiaomi

Urządzenia, które trafiają do serwisu nie zawsze posiadają widoczne uszkodzenia mechaniczne. Czasami problemem okazuje się wadliwa lub wyczerpana bateria, którą należy wymienić. Serwis smartfonów Pan Szybka chętnie przyjmie każdy telefon do naprawy, oferując klientom najwyższą jakość usługi. Po zapoznaniu się z problemem postaramy się go usunąć w miarę możliwości jak najszybciej, zachowując przy tym pełną ostrożność. Powierzając nam swój telefon nie musisz obawiać się utratą danych z urządzenia.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana baterii Xiaomi

  Wymiana baterii Xiaomi

  Przyjmując telefon w naszym serwisie, postaramy się, aby naprawa została wykonana jak najszybciej jak jest to tylko możliwe. Bardzo często jest to jeszcze w ten sam dzień. Jeśli nie odwiedziłeś jeszcze jednego z naszych punktów, zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym możesz wybrać odpowiednią usługę, w tym wymianę baterii w telefonach Xiaomi.

  Wymiana baterii w telefonach Xiaomi


  Niewątpliwie najsłabszym punktem współczesnych telefonów jest bateria. Jest ona podstawowym elementem całości urządzenia, bez której korzystanie ze smartfona jest niemożliwe. Większość baterii po około 2 letnim użytkowaniu znacznie traci na sprawności i rozładowuje się szybciej niż powinna. Bardzo częste ładowanie telefonu również nie pomoże, a nawet może bardziej zaszkodzić takiej baterii. W pewnym momencie pozostaje jej wymiana na nową. Oddając swoje urządzenie do serwisu telefonów Pan Szybka możesz być pewnien, że Twój telefon po wymianie będzie w pełni sprawny, a w dodatku nie utracisz danych na nim zapisanych. Klienci mogą przesłać swoje smartfony kurierem lub bezprośrednio zgłaszając się do jednego z naszych serwisów w Warszawie, Gdańsku oraz Krakowie.

  Ile trwa wymiana baterii w Xiaomi?

  Każda naprawa smartfona wymaga bardzo dużej dokładności i precyzji. Komponenty urządzenia są bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia mechaniczne. Większość baterii w Xiaomi jest przyklejana specjalnym klejem do korpusu, co utrudnia ich szybki demontaż. Usługę wymiany baterii w Xiaomi rozpoczynamy od rejestracji urządzenia zaraz po przyjęciu. Następnie demontujemy starą baterię i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim procesem są testy końcowe, po których telefon zostanie sprawdzony pod kątem sprawności. Po zakończeniu testów smartfon zostaje wysłany do klienta. Staramy się, by czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość wykonania usługi.