Wymiana baterii Xiaomi

Wymiana baterii Xiaomi

Nie zawsze powodem trafienia telefonu do serwisu są uszkodzenia mechaniczne. Nieraz problemem staje się zepsuta bateria, która musi zostać wymieniona na nową. Serwis xiaomi Pan Szybka specjalizuje się między innymi w tego typu naprawach i oferuje swoje usługi w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Nam niestraszne są żadne usterki.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii Xiaomi

  Naprawy telefonów Xiaomi

  Chociaż telefony xiaomi to jedna z naszych specjalności, zajmujemy się ogólnie pojętą naprawą telefonów niezależnie od modelu. Jeżeli chcesz szybko naprawić swój telefon, warto skorzystać z usług serwisu i zadzwonić do najbliższego punktu. W związku z tym chętnie przyjmiemy każdy model do naprawy, oferując przy tym klientom najwyższą jakość usługi. Chcemy, abyś powierzył nam swój telefon bez obawy o utratę danych.

  Pan Szybka oferuje bezpłatną konsultację i diagnozę problemu, po której sam możesz zdecydować się czy zlecisz daną usługę w serwisie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich metod serwis zapewnia wymianę takich części w smartfonie jak bateria czy wyświetlacz. Również inne drobne usterki nie są straszne żadnego pracownikowi, ze względu na szeroką gamę umiejętności. Każdemu klientowi oferujemy najpierw bezpłatną konsultację, podczas której wskazujemy na obecne w smartfonie usterki i w zależności od jego decyzji, decydujemy się lub nie na proces naprawy telefonu xiaomi.

  Problemy z baterią w telefonie Xiaomi

  Jeżeli bateria w telefonie Xiaomi rozładowuje się w stosunkowo krótkim czasie, warto pomyśleć o wymienieniu jej na nową. Niestety nic nie trwa wiecznie i każde ogniwo zużywa się z czasem, przez co całe urządzenie staje się mniej sprawne. Bateria jest jednym z bardziej istotnych podzespołów, gdyż to dzięki niej można korzystać ze smartfona bez konieczności ciągłego podłączania go do prądu. Z upływem czasu akumulator staje się mniej wydajny i konieczna staje się wymiana.

  Jak mogą objawiać się problemy z baterią xiaomi?

  Do najczęstszych objawów, które zwiastują nadchodzący koniec baterii xiaomi, zaliczyć można problemy z ładowaniem się telefonu. Powolne ładowanie się telefonu może nawet informować o istotnych problemach z układem zasilania. Do kolejnych zaliczyć można szybkie rozładowywanie się baterii. Każda bateria posiada określoną żywotność i z czasem jej maksymalna pojemność będzie niestety stopniowo malała. Kolejnym objawem starzejącej się baterii jest samoistne wyłączanie się telefonu, nawet gdy bateria jest naładowana w znacznej części. Ponadto, zacinanie się ekranu, bardzo szybkie i niepokojące nagrzewanie się baterii xiaomi, a także aplikacje, które nie chcą się uruchomić czy alerty o problemach systemowych także mogą mówić nam o stanie baterii w telefonie.

  Ile trwa wymiana baterii w Xiaomi?

  Proces wymiany baterii xiaomi wymaga dużej precyzji i dokładności w działaniu, gdyż komponenty, w które wyposażone jest urządzenie, są bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne. Jako serwis oferujemy wymianę baterii xiaomi za pomocą specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu klienci mogą czuć się bezpiecznie, powierzając nam swój telefon xiaomi.

  Znaczna większość baterii w telefonie Xiaomi przyklejana jest klejem do korpusu, przez co dość trudno jest dokonać szybkiego demontażu, przez co sam proces zajmuje trochę czasu. Jednak, gdy bateria ulegnie już wymianie, zostanie zastąpiona nową, oryginalną baterią prosto od producenta. Na końcu serwis wykonuje testy końcowe pod kątem sprawności. Jeżeli wypadną one pomyślnie, kurier odbiera od nas smartfon, który od tego momentu jedzie już do klienta. Staramy się, aby czas, który zostaje przeznaczony na naprawę, był jak najkrótszy, jednak zależne jest do od wielu czynników. Mimo całego procesu dość często udaje nam się sfinalizować cały proces w ten sam dzień, w którym odebraliśmy telefon xiaomi. Szczególną wagę przykładamy właśnie do testów końcowych, podczas których w ramach naszej usługi, sprawdzamy, czy telefon xiaomi działa poprawnie oraz, czy znajdują się w nim wszystkie dane, z którymi do nas trafił. Dzięki temu możesz być spokojny o swoje pliki.