Wymiana baterii Xiaomi

Sprawna i wydajna bateria w telefonie Xiaomi to podstawa. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z funkcjonowaniem akumulatora, korzystanie z urządzenia może okazać się niemożliwe.

Z pomocą przychodzi serwis Pan Szybka, który od wielu lat profesjonalnie zajmuje się naprawą telefonów komórkowych. Posiadając specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia wykonujemy usługi na najwyższym poziomie z troską o naszych klientów. Nie zwlekaj i już dzisiaj zarezerwuj wizytę lub zamów naprawę wysyłkową na naszej stronie!

wymiana baterii xiaomi mi 11 lite

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Przed wymianą baterii w telefonie Xiaomi, należy przeprowadzić wstępną diagnozę urządzenia, aby sprawdzić, czy nie ma żadnych dodatkowych usterek. Na podstawie wyników diagnozy zostanie sporządzona karta serwisowa, która zawiera informacje odnośnie kosztów naprawy oraz czasu potrzebnego na jej realizację.

  2. Wymiana baterii w Xiaomi

  Aby wymienić baterię, należy najpierw zdjąć tylną klapkę z korpusu urządzenia, następnie usunąć taśmy montażowe, które trzymają baterię. W ten oto sposób można spokojnie zdemontować starą baterię i zastąpić ją nową. Na koniec należy złożyć telefon w jedną całość.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy, telefon zostanie przetestowany, aby potwierdzić jego poprawne działanie i wykluczyć możliwość wystąpienia innych awarii. Jeśli testy zakończą się pozytywnie, poinformujemy Cię o możliwości odbioru urządzenia wraz z 3-miesięczną gwarancją oraz wsparciem serwisowym.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Naszym priorytetem jako profesjonalnego serwisu Xiaomi jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszych klientów z wykonanej przez nas usługi. Jeśli jesteś zadowolony z rezultatu naprawy, serdecznie zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na naszej stronie w Google. Każde zdanie jest dla nas bardzo ważne i mile widziane :)

  Wymiana baterii Xiaomi

  Twój smartfon Xiaomi rozładowuje się zbyt szybko? A może kompletnie przestał działać? Odpowiedzią na to może okazać się diagnoza, czy bateria w telefonie jest uszkodzona. W takim przypadku zalecamy jej wymianę na nową, oryginalną. Twój Xiaomi odzyska pełną funkcjonalność i będzie wytrzymywał na jednym ładowaniu podczas pracy jak nowy.

  Baterie w smartfonach Xiaomi ulegają uszkodzeniu po pewnym czasie użytkowania. Zdarza się również, że bateria może ulec uszkodzeniu w wyniku upadku lub innych usterek. Skutkiem może się okazać napuchnięta bateria lub brak możliwości ponownego włączenia telefonu. W serwisie Pan Szybka wymianę baterii Xiaomi wykonamy dla Ciebie tego samego dnia. Wystarczy, że uprzednio zarezerwujesz naprawę na naszej stronie internetowej lub skontaktujesz się z nami telefonicznie.

  Ile trwa wymiana baterii w Xiaomi?

  Usługa wymiany baterii to jedna z najczęściej wykonywanych napraw w telefonach Xiaomi. Zużywanie się akumulatora to naturalny proces długotrwałego użytkowania smartfonu przez co klienci zgłaszający się na wymianę nie zawsze mają widoczne uszkodzenia mechaniczne w telefonie. Aby dokładnie i bezpiecznie zrealizować naprawę niezbędne są tutaj specjalistyczne narzędzia serwisowe oraz sprzęt. Ponadto ważnym atutem okazuje się doświadczenie, bez którego nieumiejętna próba wymiany baterii może skutkować dodatkowymi uszkodzeniami lub co gorsza, samozapłonem ogniwa. Nasi technicy są doskonale przeszkoleni i są w stanie wymienić baterię w telefonie Xiaomi w niecałą godzinę, zachowując przy tym dbałość o pozostałe komponenty urządzenia.

  Kiedy wymienić baterię w telefonie Xiaomi?

  Będąc posiadaczem nowoczesnych smartfonów Xiaomi przyjdzie w końcu moment, w którym bateria zacznie wolniej pracować niż dotychczas. Jest to naturalny proces eksploatacji ogniwa. W zależności od stopnia użytkowania telefonu może to nastąpić wcześniej lub później. Producenci zalecają wymianę baterii co około dwa lata korzystania ze smartfonu.

  Innymi objawami, które mogą świadczyć o możliwości uszkodzonej baterii jest bardzo szybkie rozładowywanie się urządzenia bądź samoistne wyłączanie przy wyższym poziomie naładowania. Jeśli przypuszczasz, że Twój Xiaomi może mieć problemy z działaniem baterii, umów się na wizytę w jednym z naszych salonów stacjonarnych lub wyślij do nas urządzenie. Przeprowadzimy dokładną diagnozę pod kątem usterki oraz przedstawimy atrakcyjny kosztorys naprawy.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Czy warto wymienić baterię w Xiaomi?

  Telefony Xiaomi są znane z wysokiej jakości wykonania i wydajności, ale jak każde urządzenie elektroniczne, wymagają one regularnej konserwacji. Jednym z elementów, na które warto zwrócić szczególną uwagę jest bateria. Akumulatory w smartfonach ulegają naturalnej ekploatacji, co oznacza, że po pewnym czasie będą one tracić swoją pojemność i żywotność.

  Wymiana baterii w telefonie Xiaomi jest dobrym sposobem na wydłużenie czasu pracy urządzenia oraz poprawę jego wydajności. Warto zwrócić się do profesjonalnych serwisów Xiaomi, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i skuteczność wymiany ogniwa. W ten sposób można zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się wygodniejszym użytkowaniem swojego telefonu Xiaomi.