Serwis Samsung Note 20 Ultra

Naprawa Samsung Note 20 Ultra

Szukasz serwisu, który zajmie się naprawą Twojego Samsung Note 20 Ultra? Pan Szybka to profesjonalna placówka zajmująca się kompleksową naprawą telefonów marki Samsung. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia, dzięki którym realizujemy usługi na najwyższym poziomie.

Nie wiesz jakiej naprawy potrzebuje Twój Samsung Note 20 Ultra? Nasi specjaliści przeprowadzą dla Ciebie kompleksową diagnozę oraz poinformują o zakresie usterki. Zachęcamy do rezerwacji terminu na naszej stronie lub kontaktując się z wybranym serwisem.

serwis samsung note 20 ultra

Cennik napraw Samsung Note 20 Ultra

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung Note 20 Ultra

  Wymiana szybki to jedna z częściej wybieranych usług w serwisach pogwarancyjnych. Tego typu uszkodzenie pojawia się najczęściej podczas upadku lub przygniecenia urządzenia i skutkuje rozbiciem wierzchniej szybki wyświetlacza. Nasi specjaliści są w stanie przeprowdzić wymianę jeszcze tego samego dnia od dostarczenia sprzętu do placówki. Warto jednak wcześniej zarezerwować dogodny termin naprawy na naszej stronie, aby mieć pewność, że części będą dostępne na miejscu. Wybierając serwis Pan Szybka masz gwarancje wykonania kompleksowej wymiany szybki w Twoim Samsung Note 20 Ultra, przy wykorzystaniu szybek najwyższej jakości.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung Note 20 Ultra

  Twój smartfon nie reaguje na dotyk lub ma problemy z prawidłowym wyświetlaniem obrazu? Prawdopodobnie spotkałeś się z uszkodzeniem ekranu w Samsung Note 20 Ultra. Zgłoś się do serwisu Pan Szybka, gdzie szybko i sprawnie przywrócimy Twoje urządzenie do pełnej sprawności. Jako profesjonalny serwis, podczas naprawy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, oryginalnych wyświetlaczy Samsung. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usługi.

  Wymiana baterii w Samsung Note 20 Ultra

  Wydajna bateria w telefonie to jedna z podstawowych elementów tworzących całość urządzenia. To właśnie od niej zależy czas pracy smartfonu na jednym ładowaniu. Uszkodzenie ogniwa powoduje wiele problemów z działaniem Samsung Note 20 Ultra. Najczęściej objawia się poprzez szybkie rozładowywanie urządzenia lub problem z jego ładowaniem. W krytycznych sytuacjach dochodzi do napuchnięcia baterii, która zacznie wywierać nacisk na pozostałe komponenty telefonu. Zaleca się jak najszybszą wymianę akumulatora w profesjonalnym serwisie, aby uniknąć pojawienia się dodatkowych usterek.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung Note 20 Ultra

  Zastosowanie szklanej klapki w Samsung Note 20 Ultra nadaje urządzeniu elegancki wygląd. Niestety tego typu tworzywo narażone jest na pojawienie się wszelkich rozbić powstałych w wyniku upadku telefonu. Uszkodzenie tego elementu powoduje brak szczelności urządzenia, co za tym idzie nasz sprzęt jest szczególnie narażony na zalania lub dostawanie się drobinek do wnętrza smartfonu. Aby temu zapobiec zaleca się jak najszybszą wymianę tylnej klapki w profesjonalnym serwisie Pan Szybka. Nasi technicy szybko i sprawnie wymienią uszkodzony komponent i zamontują nową, oryginalną klapkę w Samsung Note 20 Ultra.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung Note 20 Ultra !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.