Wymiana wyświetlacza iPhone

Obecnie większość z nas nie wyobraża sobie życia bez iPhone, który stale musi być pod ręką. Zresztą nie możemy się temu dziwić, skoro przy jego pomocy możemy zrobić naprawdę wiele. Niestety czasem zdarzają się takie sytuacje, że dochodzi do uszkodzenia ekranu iPhone i wtedy mamy dość spory problem. Choć często przychodzi nam do głowy pomysł, aby kupić nowy model, to znacznie korzystniejszym rozwiązaniem będzie wymiana wyświetlacza iPhone. Kiedy koniecznie trzeba to zrobić? Do kogo zgłosić się po pomoc? Ile kosztuje wymiana wyświetlacza iPhone i jak długo potrwa? Na te wszystkie pytania odpowiemy poniżej!

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Kiedy konieczna jest wymiana wyświetlacza iPhone?

  Już podczas zakupu iPhone najczęściej decydujemy się na jego ochronę. Kupujemy więc szkło ochronne oraz etui. Niestety nasz telefon z reguły jest złośliwy i upada tak niefortunnie, że nawet najbardziej zaawansowana ochrona nie jest w stanie uratować wyświetlacza iPhone. W takim przypadku bardzo szybko możemy się zorientować, że doszło do jego uszkodzenia, ponieważ większość opcji zwyczajnie przestanie działać. Ponadto na ekranie mogą pojawić się plamy, zmiany w wyświetlanych kolorach, czy brak możliwości wciśnięcia wybranej cyfry lub otworzenia aplikacji. Oczywiście w dużo lepszym położeniu jesteśmy wtedy, kiedy uszkodzone zostało jedynie szkło ochronne, co zdarza się raczej przy lekkich upadkach lub delikatnych przygnieceniach.

  Wymiana wyświetlacza iPhone to zadanie dla specjalistów!

  Czasem bywa tak, że kiedy niezbędna jest wymiana ekranu iPhone, to zastanawiamy się, czy nie lepiej kupić nowy i wymienić go na własną rękę. Jeżeli na co dzień pracujemy z telefonami i naprawy ekranu są dla nas czymś zupełnie normalnym, to jak najbardziej możemy się tym zająć. W innym przypadku nie powinniśmy tego robić. Wyświetlacz iPhone jest bardzo delikatny i do końca nie wiadomo, jakich uszkodzeń doznał podczas upadku bądź przygniecenia. Nie mając odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, możemy jedynie pogorszyć sytuację i nie będzie nam potrzebna wymiana wyświetlacza iPhone, a zakup nowego modelu. Dlatego tak ważne jest to, aby zgłosić się do profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w naprawianiu telefonów i podejdzie do zadania z należytą precyzją i dokładnością. Zlecając naprawę telefonu fachowcom, możemy liczyć na kompleksową i bezpieczną usługę.

  Jak długo może trwać wymiana wyświetlacza iPhone?

  Na to, jak długo trwa wymiana wyświetlacza iPhone, wpływ mają dwa istotne czynniki. Pierwszym z nich jest model, którym dysponujemy. Im bardziej będzie zaawansowany, tym wymiana ekranu może potrwać dłużej. Drugi to dostęp do części zamiennych. W naszym serwisie zawsze montujemy nowe i oryginalne części. Pod żadnym pozorem nie skracamy sobie drogi i zwracamy uwagi na gorszej jakości podzespoły. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że części pochodzące od producenta wytrzymają znacznie dłużej, co będzie miało wpływ na zadowolenie naszego klienta, a to jest przecież najważniejsze. Co ważne, szanujemy też czas, stawiamy więc na minimum formalności, a maksimum działania. Jednak nie oznacza to, że wymiana ekranu iPhone przebiega bez żadnego nadzoru. W naszym serwisie każdy egzemplarz natychmiast po otrzymaniu trafia do systemy, a my zabieramy się do pracy. Wymiana ekranu iPhone może nastąpić w ciągu jednego dnia, ale wyłącznie wtedy, kiedy będziemy mieli dostęp do części zamiennej.

  Wymiana ekranu iPhone – koszty

  Ile kosztuje wymiana ekranu iPhone? Na to pytanie także nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Podobnie jak w przypadku czasu, koszty naprawy ekranu będą w dużej mierze zależne od modelu. Na naszej stronie internetowej można sprawdzić, wpisując go w specjalną wyszukiwarkę. Jeżeli nie uda Ci się znaleźć Twojego modelu lub będziesz miał inne pytania, możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy bądź telefonicznie. Wymiana wyświetlacza iPhone to usługa kompleksowa i całkowita. W praktyce oznacza to, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

  Wymiana ekranu iPhone – nasze oddziały

  Jesteśmy autoryzowanym serwisem, a nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Jeżeli mieszkasz w innej miejscowości, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wysłał do nas swój telefon. W naszej ofercie znajdziesz też usługę naprawy ekranu na odległość. Jeżeli potrzebna Ci wymiana wyświetlacza iPhone, to skorzystaj z usług kurierskich i wyślij do nas urządzenie Apple, a my odeślemy je w ten sam sposób. Możesz też nie płacić za przesyłkę zwrotną pod warunkiem, że zdecydujesz się na zakup folii ochronnej. Oddanie iPhone drogą wysyłkową jest całkowicie bezpieczne, ponieważ każda paczka objęta jest ubezpieczeniem.

  Wymiana wyświetlacza iPhone i nie tylko!

  W naszym serwisie Pan Szybka wymiana ekranu iPhone to nie jedyna usługa, którą możemy Ci zaoferować. Równie dobrze możesz się do nas zgłosić, jeśli interesuje Cię wymiana szybki lub baterii. Z kolei, gdy przydarzyła Ci się inna usterka, zostaw zapytanie, a na pewno na nie odpowiemy. Pamiętaj także, że u nas możesz skorzystać z gwarancji Apple.