Wymiana wyświetlacza iPhone

Wyświetlacz to podstawowy element każdego smartfona, dzięki któremu użytkownik może przeglądać strony internetowe, portale społecznościowe, czytać wiadomości, oglądać filmy i wykonywać wiele innych czynności. W przypadku iPhone uszkodzenie ekranu może skutkować znacznym utrudnieniem lub uniemożliwieniem korzystania z urządzenia.

Serwis Pan Szybka to miejsce, w którym szybko i sprawnie przywrócimy Twój telefon Apple to pełnej sprawności. Dodatkowo korzystając z naszych usług otrzymujesz 3-miesięczną gwarancję oraz wsparcie serwisowe.

serwis telefonów panszybka

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana wyświetlacza iPhone - najczęściej wykonywana usługa w serwisach Apple

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Pierwszym etapem jest przyjęcie telefonu w serwisie i sporządzenie karty przyjęcia, która zawiera koszty naprawy oraz czas potrzebny na jej realizację. Następnie dokładnie sprawdzimy urządzenie pod kątem potencjalnych usterek. Jeśli telefon nie wykaże żadnych dodatkowych uszkodzeń przystąpimy do wymiany wyświetlacza.

  2. Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone

  Proces wymiany ekranu w iPhone rozpoczynamy od demontażu uszkodzonego komponentu i dokładnego wyczyszczenia korpusu z pozostałości kleju oraz taśm montażowych. Nowy wyświetlacz starannie montujemy w urządzeniu dedykowanymi uszczelkami.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy, telefon przechodzi szereg testów sprawdzających jego poprawne działanie. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślne dostaniesz informację o możliwości odbioru urządzenia.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Każda usługa wykonywana w naszym serwisie traktowana jest profesjonalnie. Dlatego, jeśli naprawa spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do pozostawienia komentarza. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych zadowolony. Mamy nadzieję, że Ty również :)

  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone to proces wymagający odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi aby przeprowadzić ją na wysokim poziomie. Samodzielna próba naprawy ekranu może skończyć się dodatkowymi szkodami i zniszczeniem podzespołów urządzenia. Warto wówczas skorzystać z usług profesjonalnych serwisów, które oferują kompleksową wymianę wyświetlacza bez utraty danych w telefonie. W zależności od dostępności części, nasi klienci mają możliwość wyboru między oryginalnym wyświetlaczem, a nowym, najlepszej jakości zamiennikiem.

  Wymiana wyświetlacza iPhone – na czym polega?

  Wymieniając wyświetlacz w telefonie iPhone należy zachować szczególną ostrożność. Podzespoły znajdujące się wewnątrz urządzenia są tutaj narażone na potencjalne uszkodzenia powstałe w skutek nieumiejętnej wymiany ekranu. Ważne aby tego typu naprawy były przeprowadzone przez wykwalifikowanych serwisantów z doświadczeniem oraz niezbędną wiedzą. Cały proces wymiany wyświetlacza w smartfonie polega na zdemontowaniu uszkodzonego ekranu i zastąpieniu go nowym. Dzięki dostępności części do popularnych modeli, naprawę jesteśmy w stanie wykonać w ciągu kilku godzin.

  wymiana panelu dotykowego digitizera w telefonie

  Wymiana wyświetlacza czy wymiana digitizera?

  Uszkodzenie ekranu w telefonie iPhone nie musi zakończyć się jedynie zbitą szybką. W zależności od upadku zakres zniszczeń może obejmować wyświetlacz urządzenia. Uszkodzenie ekranu objawia się zazwyczaj pojawieniem się zielonych pasów lub czarnych plam. Zdarzają się sytuację, w których wyświetlacz działa poprawnie, natomiast mamy do czynienia ze zbitą szybką oraz problemem z działaniem panelu dotykowego. W niektórych ekranach dotyk jest osobną warstwą, która można wymienić zachowując oryginalny wyświetlacz. Jest to proces bardzo skomplikowany i wymagający odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia. Nasz serwis jest specjalnie wyposażony do tego typu napraw smartfonów Apple.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Czy wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone jest opłacalna?

  iPhone to jedna z najbardziej popularnych marek telefonów na całym świecie. Urządzenia te są cenione przede wszystkim za ich niezawodność, doskonałe wykonanie oraz świetne i proste oprogramowanie. Jednakże, jak każde urządzenia mobilne, smartfony Apple są również podatne na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku upadku bądź przygniecenia. Najczęstszym skutkiem jest niestety uszkodzenie wyświetlacza, które potrafi uniemożliwić jakiekolwiek korzystanie z urządzenia.

  Jeśli dojdzie do sytuacji, w której nasze urządzenie ulegnie uszkodzeniu przychodzi myśl czy warto je naprawić czy może lepiej kupić nowy telefon. Ważnym argumentem jest fakt, iż wymiana wyświetlacza w iPhone jest znacznie tańszą opcją niż kupno nowego telefonu. Profesjonalne serwisy Apple prowadzą takie usługi na bardzo wysokim poziomie co za tym idzie Twój smartfon po naprawie będzie wyglądał i działał jak nowy.