Wymiana wyświetlacza iPhone

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój iPhone towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Uszkodzony ekran może utrudnić albo całkowicie uniemożliwić korzystanie z urządzenia.

Nasz serwis Apple dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie i Krakowie.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Wymiana ekranu iPhone

  Nawet najlepsze szkło czy pokrowiec nie zabezpieczą telefonu w pełni przed poważnymi uszkodzeniami. Niestety smartfony to delikatne urządzenia, a korzystanie z nich na co dzień obfituje w różne sytuacje, również te przypadkowe. Niefortunne zrzucenie czy przygniecenie iPhone może skończyć się usterką wyświetlacza. W takiej sytuacji można albo kupić nowy telefon, albo wymienić ekran. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wymiana uszkodzonego elementu na nowy.

  Czy wymiana ekranu iPhone jest potrzebna?

  W niektórych przypadkach zdarza się, że wymiana ekranu w iPhone nie jest konieczna, ale dotyczy to tylko tych telefonów, które pozostają w pełni sprawne. Jeśli dotyk działa, a na ekranie nie uwidoczniły się zmiany w kolorystyce, plamy, być może wystarczy jedynie wymiana szybki ochronnej. Jeśli zaś w czasie diagnozy okaże się, że panel dotykowy nie reaguje tak, jak wcześniej, jedynym rozwiązaniem pozostaje wymiana całego ekranu iPhone. Ostateczny zakres naprawy jest oceniany po kompleksowym sprawdzeniu urządzenia.

  Wymiana ekranu iPhone w serwisie telefonów

  Usterka wyświetlacza po upadku z dużej wysokości, a może pęknięcie ekranu iPhone z powodu przygniecenia? Niezależnie od tego, co przyczyniło się do uszkodzenia smartfona, wymiana jego podzespołu powinna zostać zlecona firmie wyspecjalizowanej w serwisowaniu telefonów. Ten, kto na co dzień zajmuje się naprawami smartfonów, w bezpieczny i profesjonalny sposób usunie usterkę. Oddanie iPhone do sprawdzonego punktu serwisowego sprawi, że telefon powróci do klienta w pełni funkcjonalny, jak przed uszkodzeniem.

  Ile trwa wymiana ekranu iPhone?

  Czas wymiany ekranu w iPhone jest uzależniony od konkretnego egzemplarza. Trzeba mieć na uwadze, że te smartfony są wymagające pod względem naprawy. Konieczne jest zachowanie dokładności na każdym etapie wykonywanej usługi. W związku z tym staramy się ograniczyć wszelkie formalności i od razu po otrzymaniu telefonu i zarejestrowaniu go w systemie przystępujemy do pracy. Naprawa obejmuje demontaż uszkodzonego elementu oraz zamontowanie nowego, oryginalnego. W ramach usługi przewidziano również test iPhone, by upewnić się, że do rąk klienta trafi w 100% działający sprzęt. Czas naprawy smartfona może zająć tylko jeden dzień. Dzieje się tak w przypadku, gdy część jest aktualnie dostępna. Dlatego warto skontaktować się z nami, by to potwierdzić.

  Ile kosztuje wymiana ekranu w iPhone?

  W przypadku wymiany ekranu iPhone cena zależy od konkretnego modelu. Żeby ją poznać, należy skorzystać z wyszukiwarki w naszym sklepie online. Odpowiadamy też na zapytania w sprawie ceny nadesłane w wiadomości. Wyceny dokonamy również przez telefon. Koszty usługi wymiany wyświetlacza iPhone dotyczą kompleksowej naprawy smartfona i uwzględniają cenę wymienianego elementu. Nie trzeba więc obawiać się dodatkowych kosztów.