Serwis Samsung A20e

Naprawa Samsung A20e

Serwis Pan Szybka to specjaliści w temacie naprawy telefonu Samsung A20e. Nasze doświadczenie przekładamy na jakościowe wykonanie usługi. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko naprawę uszkodzeń mechanicznych takich jak: rozbita szybka, uszkodzony wyświetlacz czy mocno zużyta bateria ale również specjalistyczne naprawy układów na płycie głównej. Pomożemy w każdym przypadku!

serwis samsung a20e

Cennik napraw Samsung A20e

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A20e

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu Samsung A20e zaliczamy wymianę szybki lub wyświetlacza. O ile pierwsza opcja jest dużo bardziej korzystniejsza fiansowo to nie zawsze jest ona możliwa do wykonania. Podstawą do wymiany szybki w Samsung A20e jest prawidłowe funkcjonowanie wyświetlacza. Jeśli nie jesteś w stanie zweryfikować swojego ekranu, zapraszamy na darmową ekspertyzę wstępną.

  Wymiana szybki pozwoli przywrócić pełny komfort korzystania z urządzenia oraz zabezpieczy wyświetlacz przed niepotrzebnymi usterkami. Proces naprawy trwa zazwyczaj kilka godzin, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać na swój ukochany Samsung A20e.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A20e

  Uszkodzenie ekranu często wynika z upadku lub przygniecenia urządzenia. W takich przypadkach nie obejdzie się bez profesjonalnej pomocy serwisu Pan Szybka, który szybko i sprawnie wymieni wyświetlacz w Samsung A20e. Podczas naprawy korzystamy tylko ze sprawdzonych, oryginalnych ekranów dlatego po wymianie wszystkie funkcje będą zachowane.

  Rezerwując termin na naszej stronie skracasz czas realizacji usługi do minimum, dzięki czemu gotowy Samsung A20e odbierzesz jeszcze tego samego dnia od pozostawienia w placówce.

  Wymiana baterii Samsung A20e

  Problemy z działaniem baterii w Samsung A20e? Doskonale Cię rozumiemy. Awaria baterii może znacznie utrudnić korzystanie z telefonu, a nawet to uniemożliwić. Serwis Pan Szybka ma dla Ciebie świetną ofertę. Wymiana baterii w Samsung A20e w zaledwie 30 minut! Jedyne co musisz zrobić to umówić wizytę na naszej stronie lub stacjonarnie.

  Wybierając naszą usługę otrzymasz nową, oryginalną baterię Samsung oraz jej kompleksową wymianę. Na wszystko również oferujemy 3 miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A20e

  Uszkodzenie tylnej klapki jest bardzo często lekceważone. Jest to złe podejście jeśli zależy nam na prawidłowym działaniu telefonu. Element ten jest odpowiedzialny w głównej mierze za szczelność urządzenia i ochronę przed dostawaniem się wody oraz pyłu. Pęknięta klapka nie spełnia swojego zadania przez co istnieje wysokie ryzyko pojawienia się dodatkowych usterek wewnątrz telefonu.

  Aby temu zapobiec zaleca się jak najszybszą wymianę plecków smartfona. Serwis Pan Szybka zapewni Ci nową, oryginalną klapkę wraz z profesjonalnym montażem. Nie czekaj na rozwój uszkodzeń w Twoim Samsung A20e i zarezerwuj wizytę już dziś!

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A20e !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.