telefon samsung a13

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A13

Cena: 190 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung A13

Tylna klapka w smartphonie ma za zadanie nie tylko nadawać estetyczny wygląd ale również odpowiada za prawidłowe odprowadzanie ciepła oraz zapewnia szczelność przed dostawaniem się kurzu i pyłu. Choć element ten jest dość wytrzymały to istnieje możliwość jego uszkodzenia. Korzystanie z telefonu, który ma rozbitą klapkę baterii może powodować pojawienie się dodatkowych uszkodzeń podzespołów. W momencie zniszczenia tylnej pokrywy powinniśmy od razu ją wymienić na nową w celu zabezpieczenia naszego urządzenia. Warto również zainwestować w dodatkową ochronę jaką jest pokrowiec lub dobrze dobrane etui. Należy jednak pamiętać, że nie gwarantuje to 100% odporności przed uszkodzeniem a jedynie zwiększy bezpieczeństwo telefonu Samsung Galaxy A13.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu A13?

Wiemy jak ważny jest stały dostęp do telefonu. Dlatego naprawę Twojego Samsung A13 przeprowadzimy tak szybko jak to możliwe, zachowując przy tym najwyższą jakość usługi. Jako profesjonalny serwis Samsung, wymianę klapki jesteśmy w stanie wykonać od ręki tego samego dnia od przyjęcia urządzenia. Warto przedtem skontaktować się z wybranym serwisem w celu sprawdzenia dostępności części dla modelu Samsung Galaxy A13. Jeśli posiadasz telefon zastępczy, zachęcamy Cię do skorzystania z oferty naprawy wysyłkowej.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu A13 w naszym serwisie?

Jako profesjonalny serwis Samsung posiadamy wyspecjalizowane narzędzia oraz sprzęt, potrzebny do przeprowadzenia naprawy na najwyższym poziomie. Dodatkowo usługi serwisowania świadczymy od wielu lat, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Aktualne ceny napraw znajdziesz na naszej stronie, możesz również skontaktować się z wybranym serwisem w celu bezpłatnej wyceny. W cenie otrzymasz nową, oryginalną klapkę oraz jej kompleksową wymianę.