serwis samsung a13

Wymiana baterii Samsung A13

Cena: 220 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie Baterii na nową Oryginalną.

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A13

Zdecydowana większość użytkowników smartfonów musi je ładować co najmniej raz dziennie. Bardzo często mamy tendencję do podłączania telefonu do ładowania w każdej wolnej chwili, aby bateria nie rozładowania się w najmniej odpowiednim momencie. Mimo że producenci zakładają, że nowe baterie nie będą się przez to psuły to należy pamiętać, że każdy akumulator ma swoją żywotność. Jeśli korzystając z naszego urządzenia zauważymy znaczny spadek wydajności baterii, a sprzęt zacznie się szybciej rozładowywać, powinniśmy rozważyć wymianę baterii na nową. Warto wspomnieć, że nowoczesne baterie montowane są do korpusu telefonu specjalnym klejem, przez co nieumiejętna próba wymiany może spowodować dodatkowe uszkodzenia pozostałych komponentów. Pamiętaj, że każda naprawa związana z urządzeniami elektronicznymi powinna być wykonywana przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Przekazując swój smartphone do profesjonalnego serwisu marki Samsung masz pewność, że wymiana zostanie przeprowadzona w sposób prawidłowy i przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Ile potrwa wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A13?

Wszystkie naprawy telefonów, nawet tak proste jak wymiana baterii powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Wnętrza smartphonów są bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest duża precyzja. Większość baterii montowana jest do korpusu urządzenia co utrudnia ich szybki demontaż. Staramy się skrócić czas potrzebny na wymianę baterii do niezbędnego minimum, zachowując przy tym najwyższą jakość usługi. Jeśli posiadasz telefon zastępczy możesz wysłać do nas swoje urządzenie i cieszyć się zdalną naprawą. Podczas wykonywania usługi w telefonie Samsung Galaxy A13 klient jest informowany na bieżąco o statusie naprawy.

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A13?

Cenę wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy A13 możesz sprawdzić w każdej chwili na naszej stronie lub kontaktując się bezpośrednio z serwisem. Decydując się na zakup naszej usługi w cenie otrzymujesz nową, oryginalną baterię oraz jej kompleksową wymianę na którą zapewniamy 3-miesiące gwarancji. Telefon po wykonanej naprawie jest przez sprawdzany i bardzo dokładnie pakowany. Zabezpieczoną przesyłkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy urządzenie na dowolny, wskazany przez Ciebie adres.