telefon samsung galaxy a13

Wymiana szybki Samsung A13

Cena: 199 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szybki Samsunga A13

wymiana szybki | zbita szybka | glass replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A13

Uszkodzenie szybki może pojawić się podczas najmniejszego upadku urządzenia lub jego przygniecenia. Najczęściej po takim incydencie pojawia się tak zwana „pajęczynka” na ekranie. Nie musi to świadczyć o uszkodzeniu całego wyświetlacza. Zbicie szybki potrafi znacząco utrudnić korzystanie z urządzenia oraz niesie ze sobą ryzyko pokaleczenie o wystające szkiełka. Dlatego ważne jest aby jak najszybciej dostarczyć smartphone do wykwalifikowanego serwisu, który przeprowadzi kompleksową wymianę szybki w Samsung A13. Dostarczając nam swoje urządzenie w pierwszej kolejności rejestrujemy je w systemie. Następnie przechodzimy do demontażu wadliwego podzespołu i zastępujemy go nowym, w pełni sprawnym. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na testy końcowe. Po dokładnej weryfikacji pod kątem jakości oddajemy gotowy smartphone w ręce klienta lub wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A13?

Wszystkie naprawy w naszym serwisie są wykonywane z najwyższą starannością tak, abyś mógł cieszyć się w pełni sprawnym urządzeniem. Wymiana szybki w Samsungu A13 jest procesem skomplikowanym, który wymaga odpowiedniej ilości czasu na jego realizację. Dokładamy wszelkich starań aby skrócić czas niezbędny na naprawę do minimum, jednak na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykonywanej usługi. Rezerwując wizytę na naszej stronie masz pewność, że naprawa zostanie wykonana jeszcze tego samego dnia. Jeśli jednak masz do nas za daleko, możesz skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. Wystarczy, że odpowiednio zabezpieczysz telefon i nadasz paczkę we własnym zakresie. Kiedy paczka już do nas dotrze rozpoczniemy naprawę Twojego Samsunga Galaxy A13. Klient na bieżąco jest informowany o statusie naprawy. Średni czas realizacji usługi naprawy wysyłkowej to 2-3 dni.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A13?

Cenę wymiany szybki w Samsung Galaxy A13 możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej lub poprzez kontakt z wybranym serwisem, zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na zakup naszej usługi, w cenie otrzymasz: nową część wraz z jej serwisową wymianą. Wszystko objęte jest 3-miesięcznym okresem gwarancji. Warto dodać, że podana cena dotyczy kompleksowej naprawy Twojego urządzenia, dzięki czemu nie musisz obawiać się o naliczanie dodatkowych kosztów.

 

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana szybki Samsung A13

Ile kosztuje wymiana szybki w Samsung A13?

Cena wymiany szybki w Samsung A13 to 199zł

Na czym polega wymiana szybki w Samsung A13?

Usługa wymiany szybki w Samsung A13 polega na separacji poszczególnych warstw, m.in. uszkodzonej szybki od matrycy ekranu. Proces ten wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz narzędzi, bez których naprawa jest niemożliwa. Do usunięcia zbitego szkła używa się cienkiej, molibdenowej żyłki, którą umieszczamy między warstwami. Cała operacja jest niezwykle trudna i niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia wyświetlacza, dlatego ważne jest, aby usługa była realizowana przez doświadczonych specjalistów.

Czy naprawa szybki w Samsung A13 jest zawsze możliwa?

Niestety wymiana szybki nie zawsze będzie możliwa. Przed podjęciem decyzji o naprawie warto sprawdzić czy na naszym wyświetlaczu nie pojawiły się czarne plamy, zielone pasy lub tzw. martwe piksele. Jeśli którekolwiek z wyżej wymienionych objawów widnieje w Twoim urządzeniu to wymiana samej szybki nie przyniesie zamierzonych efektów.

Co zrobić, jeśli wymiana szybki nie jest możliwa?

Wymiana szybki w telefonie będzie niemożliwa w momencie, kiedy doszło do uszkodzenia matrycy ekranu. W tej sytuacji pozostaje nam jedynie usługa wymiany wyświetlacza w Samsung A13.

Czy wymieniana szybka jest oryginalna?

Niestety Samsung nie ma w swojej ofercie oryginalnych szyb wymiennych. W takiej sytuacji serwisy pogwarancyjne zmuszone są do korzystania z części dystrybułowanych przez hurtownie GSM. Nasza placówka posiada dostęp do najwyższej jakości szybek zamiennych z oznaczeniem OEM, czyli jakości zbliżonej do oryginału. Jako profesjonalny serwis jesteśmy pewni co do wykorzystywanych przez nas komponentów.

Czy po naprawie zabezpieczacie telefon?

W naszym serwisie do naprawy możesz zamówić hydrożelową folię ochronną, która po usłudze pomoże zabezpieczyć twój smartfon przed kolejnymi nieszczęśliwymi wypadkami. Koszt folii wynosi 70zł.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.