telefon samsung a13

Wymiana szybki Samsung A13

Cena: 199 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitej szybki Samsunga A13

wymiana szybki | zbita szybka | glass replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A13

Uszkodzenie szybki może pojawić się podczas najmniejszego upadku urządzenia lub jego przygniecenia. Najczęściej po takim incydencie pojawia się tak zwana „pajęczynka” na ekranie. Nie musi to świadczyć o uszkodzeniu całego wyświetlacza. Zbicie szybki potrafi znacząco utrudnić korzystanie z urządzenia oraz niesie ze sobą ryzyko pokaleczenie o wystające szkiełka. Dlatego ważne jest aby jak najszybciej dostarczyć smartphone do wykwalifikowanego serwisu, który przeprowadzi kompleksową wymianę szybki w Samsung A13. Dostarczając nam swoje urządzenie w pierwszej kolejności rejestrujemy je w systemie. Następnie przechodzimy do demontażu wadliwego podzespołu i zastępujemy go nowym, w pełni sprawnym. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na testy końcowe. Po dokładnej weryfikacji pod kątem jakości oddajemy gotowy smartphone w ręce klienta lub wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A13?

Wszystkie naprawy w naszym serwisie są wykonywane z najwyższą starannością tak, abyś mógł cieszyć się w pełni sprawnym urządzeniem. Wymiana szybki w Samsungu A13 jest procesem skomplikowanym, który wymaga odpowiedniej ilości czasu na jego realizację. Dokładamy wszelkich starań aby skrócić czas niezbędny na naprawę do minimum, jednak na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykonywanej usługi. Rezerwując wizytę na naszej stronie masz pewność, że naprawa zostanie wykonana jeszcze tego samego dnia. Jeśli jednak masz do nas za daleko, możesz skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. Wystarczy, że odpowiednio zabezpieczysz telefon i nadasz paczkę we własnym zakresie. Kiedy paczka już do nas dotrze rozpoczniemy naprawę Twojego Samsunga Galaxy A13. Klient na bieżąco jest informowany o statusie naprawy. Średni czas realizacji usługi naprawy wysyłkowej to 2-3 dni.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy A13?

Cenę wymiany szybki w Samsung Galaxy A13 możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej lub poprzez kontakt z wybranym serwisem, zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli zdecydujesz się na zakup naszej usługi, w cenie otrzymasz: nową część wraz z jej serwisową wymianą. Wszystko objęte jest 3-miesięcznym okresem gwarancji. Warto dodać, że podana cena dotyczy kompleksowej naprawy Twojego urządzenia, dzięki czemu nie musisz obawiać się o naliczanie dodatkowych kosztów.