telefon samsung galaxy a13

Wymiana wyświetlacza Samsung A13

Cena: 349 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsunga A13

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A13

Nowoczesne telefony mimo wysokiej jakości wykonania bardzo często narażone są na wszelkiego rodzaju upadki, którego skutki mogą być nieprzyjemne. Zazwyczaj kończy się to jedynie na zbiciu szybki czyli warstwy ochronnej ekranu. Bywają jednak sytuację, w których zniszczeniu ulegnie wyświetlacz. Jak rozpoznać tego typu uszkodzenie? Typowymi objawami wadliwego ekranu są pojawiające się plamy lub pasy na wyświetlaczu. Często dochodzi do tego problem z funkcjonowaniem panelu dotykowego. W takiej sytuacji najlepiej zlecić naprawę Samsunga A13 profesjonalistom. Nasz serwis zajmuje serwisowaniem smarphonów Samsung od 2014 roku, dzięki temu możesz mieć pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Po wcześniejszym umówieniu wizyty lub rezerwacji na naszej stronie, naprawa Twojego Samsung Galaxy A13 potrwa około 2 godziny. Podczas wykonywania usługi stosujemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne komponenty. Jeśli podczas wymiany serwis zdiagnozuje dodatkowe usterki, przed wykonaniem naprawy poinformujemy Cię o tym. Dopiero po akceptacji kosztów przez klienta przystąpimy do realizacji naprawy.

Wysyłkowa wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A13

Chcesz wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy A13, ale nie możesz do nas przyjechać? Nic straconego, możesz skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że złożysz zamówienie wymiany wyświetlacza dla Twojego modelu telefonu na naszej stronie oraz wyślesz go na adres jednego z naszych serwisów w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Po otrzymaniu przesyłki rejestrujemy urządzenie w naszym systemie i weryfikujemy go pod kątem usterki. Następnie serwisant odpowiedzialny za naprawę Twojego Samsunga A13 zdemontuje uszkodzony element i zastąpi go nowy, oryginalnym wyświetlaczem. Po dokładnych testach końcowych telefon jest dokładnie pakowany i zabezpieczany do wysyłki. W znacznej większości przypadków udaje nam się naprawić urządzenie jeszcze tego samego dnia od otrzymania przesyłki przez kuriera. Na wszystkie naprawy dajemy 3-miesiące gwarancji.