wymiana szybki iphone 11 pro

Wymiana szybki iPhone 11 Pro

Cena: 549 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie iPhone 11 PRO

Jeśli w trakcie korzystania ze swojego telefonu, przypadkowo doprowadziłeś do jego uszkodzenia, będziesz potrzebować pomocy profesjonalnego serwisu telefonów. Niestety nowoczesne smartfony są delikatne, przez co nawet upadek z niewielkiej wysokości może spowodować zbicie szybki w telefonie. Co zrobić w takim przypadku? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego serwisu, który w swojej ofercie posiada wymianę szybki w telefonie iPhone 11 PRO. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy mają dostęp do profesjonalnych urządzeń serwisowych. Jeśli powierzysz nam swój telefon do naprawy, możesz mieć pewność, że wykonamy dla Ciebie usługę wymiany szybki w iPhone 11 PRO przy wykorzystaniu najlepszej jakości części zamiennych.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie iPhone 11 PRO?

Mamy świadomość jak bardzo telefon przydaje się przy codziennych obowiązkach. Dlatego też nasz serwis dba o to, aby wszystkie usługi wykonywać tak szybko, jak to tylko możliwe. Na podstawie wewnętrznych procedur dbamy o to, aby sprawne urządzenie jak najszybciej mogło opuścić serwis. Jak przebiega naprawa? Gdy telefon trafia do naszego serwisu telefonów, zostaje zarejestrowany w systemie. Następnie trafia w ręce serwisanta, który rozpoczyna pracę od zdemontowania uszkodzonego elementu, by wymienić zbitą szybkę w telefonie iPhone 11 PRO na nową. Gdy czynności serwisowe dobiegają końca, telefon przechodzi kontrolę jakości, by po odpowiednich testach wrócić do swojego właściciela.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie iPhone 11 PRO?

Chcesz wymienić szybkę w telefonie iPhone 11 PRO? Aktualną cenę usługi znajdziesz zawsze na naszej stronie internetowej. Po zakupie otrzymasz od nas nową część i usługę wymiany szybki w telefonie iPhone 11 PRO na nową. Gdy tylko naprawa zostanie wykonana, będziesz mógł odebrać swój telefon w naszym punkcje stacjonarnym lub skorzystać z przesyłki kurierskiej pod wybrany adres. Wszystkie przesyłki bardzo dokładnie zabezpieczamy, aby nic im się nie stało. Na wymianę szybki w iPhone 11 Pro otrzymasz 3 miesiące gwarancji.