zalany smartfon

Zalany iPhone

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

W przypadku zalania telefonu ważne jest jak najszybsze wypięcie baterii. Sugerujemy nie włączać i nie ładować telefonu, dzięki temu wzrosną szanse naprawy. Większość zalanych urządzeń iPhone udaje nam się naprawić. Specjalizujemy się w naprawach płyt głównych. Po otrzymaniu telefonu przeprowadzimy kompleksową diagnozę. Koszt diagnostyki wynosi 99zł  i jest zaliczany na poczet potencjalnej naprawy. Po dokładnym wyczyszczeniu płyty głównej w myjce ultradźwiękowej oraz jej […]

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

W przypadku zalania telefonu ważne jest jak najszybsze wypięcie baterii. Sugerujemy nie włączać i nie ładować telefonu, dzięki temu wzrosną szanse naprawy. Większość zalanych urządzeń iPhone udaje nam się naprawić. Specjalizujemy się w naprawach płyt głównych.

Po otrzymaniu telefonu przeprowadzimy kompleksową diagnozę. Koszt diagnostyki wynosi 99zł  i jest zaliczany na poczet potencjalnej naprawy. Po dokładnym wyczyszczeniu płyty głównej w myjce ultradźwiękowej oraz jej weryfikacji pod mikroskopem poinformujemy o zakresie usterki oraz kosztach naprawy. Dopiero po ich akceptacji przystąpimy do naprawy Twojego telefonu Samsung.