wymiana wyświetlacza iphone 11 pro

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro

Cena: 699 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza iPhone 11 Pro

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 11 Pro

Telefony Apple są bardzo cenione za łatwość obsługi, trwałość systemu oraz wysoką jakość wykonania. Prawda jest jednak taka, że pomimo świetnej jakości tych urządzeń, im też mogą przytrafić się wizyty w serwisie. Jedną z najczęstszych przyczyn jest uszkodzenie ekranu, które powstaje podczas upadku lub przygniecenia telefonu. Jeśli i Twój telefon został uszkodzony, chętnie pomożemy Ci przywrócić go do idealnego stanu. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie usługę serwisowej wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 11 Pro. Tego typu naprawy, powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach, które wykorzystują odpowiednie urządzenia oraz akcesoria. Tylko to zagwarantuje Ci, że Twój telefon po naprawie będzie działać jak nowy.

Ile trwa wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 11 Pro?

Mamy świadomość, że nie chcesz rozstawać się ze swoim telefonem na długo. Na szczęście wymiana ekranu nie jest szczególnie skomplikowaną naprawą, dlatego w większości przypadków jesteśmy w stanie wykonać ją w ciągu kilku godzin od otrzymania urządzenia. Gdy tylko telefon trafi do naszego serwisu, zostanie zarejestrowany w naszym systemie, a następnie przekazany do wykwalifikowanego technika, który będzie odpowiadać za cały proces wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 11 Pro. Usługa serwisowa rozpocznie się od demontażu uszkodzonej części, by na jej miejsce zamontować nowy ekran. Po naprawie telefon zostanie przekazany na weryfikację, aby upewnić się, że wszystko przebiegło pomyślnie. To moment, w którym możemy wydać Ci telefon w naszym punkcie stacjonarnym, lub odpowiednio go zabezpieczyć i odesłać kurierem pod wskazany adres.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 11 Pro?

Jeśli chcesz sprawdzić, ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPhone 11, aktualny cennik znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Podana cena zawiera: nowy wyświetlacz oraz serwisową usługę wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 11 na nowy. Decydując się na naprawę w profesjonalnym serwisie, nie musisz martwić się o dodatkowe koszty. Na wymianę wyświetlacza w telefonie iPhone 11 Pro otrzymasz 3 miesiące gwarancji.