serwis samsung s20 plus

Wymiana wyświetlacza Samsung S20 Plus

Cena: 1299 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S20 Plus SM-G985.

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S20 Plus

Jeśli podczas codziennego korzystania z telefonu przydarzył Ci się mały wypadek, a ekran Twojego telefonu został uszkodzony, z pewnością zastanawiasz się nad tym, gdzie oddać telefon do naprawy. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój telefon po upadku lub przygnieceniu dalej był w pełni sprawny, powinieneś skorzystać z usług profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung S20 Plus na nowy. To sprawi, że będziesz mieć pewność co do jakości wykonanej naprawy, a Twój telefon dalej będzie w pełni funkcjonalny. W naszym serwisie wykorzystujemy oryginalne części najwyższej jakości.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S20 Plus?

Boisz się, że wyświetlacz w Twoim telefonie został mocno uszkodzony? Bez względu na to, w jakim jest stanie, naprawę wykonamy dla Ciebie jeszcze tego samego dnia. W zależności od preferencji telefon możesz dostarczyć do nas osobiście. Telefonu przyjmujemy do serwisu również w przesyłkach kurierskich. Serwis pracę nad telefonem rozpocznie od zarejestrowania urządzenia w serwisie, a następnie wyznaczy technika, który będzie odpowiedzialny za całą naprawę. Rozpocznie się ona od demontażu uszkodzonego elementu, by następnie dokonać wymiany ekranu w telefonie Samsung S20 Plus na nowy. Po przeprowadzeniu prac serwisowych telefon trafi na dokładne testy, aby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo. Tak przygotowany telefon będzie gotowy do odbioru.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S20 Plus?

Wszystkie aktualne ceny napraw telefonów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Podane ceny obejmują nową cześć oraz serwisową usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung S20 Plus na nowy. W zależności od Twoich preferencji naprawiony telefon możesz odebrać osobiście w naszym punkcie stacjonarnym. Drugim rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. W obu przypadkach masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe kosztu naprawy Twojego urządzenia. Na wymianę ekranu w Samsung S20 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.