serwis samsung s20 plus

Wymiana szybki Samsung S20 Plus

Cena: 619 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S20 Plus

Za każdym razem, gdy sięgasz po telefon lub wrzucasz go do torby czy plecaka, narażasz go na przypadkowe powstanie uszkodzeń. Na skutek upadku lub przygniecenia w telefonie może dojść do pęknięcia szybki. Taki rodzaj naprawy należy do jednych z najczęściej wykonywanych usług w serwisach telefonów. Niestety nawet telefon zabezpieczony przez etui i szkło hartowane może zostać uszkodzony. Jeśli zdecydujesz się na naprawę telefonu, pamiętaj, że tego typu naprawy w nowoczesnych urządzeniach powinny być wykonywane przez profesjonalny serwis, który będzie posiadać wszystkie niezbędne narzędzia oraz urządzenia do tego typu napraw. Telefony takie jak Samsung Galaxy S20 Plus, które mają zakrzywiony ekran lub nieregularne wycięcia na akcesoria typu aparat i głośnik, są bardzo trudne w naprawie. Dlatego, aby uniknąć dodatkowych kosztów, warto przekazać je w ręce profesjonalistów. Nasz serwis telefonów komórkowych wykonuje naprawy wyłącznie na oryginalnych częściach, które przed wykonaniem naprawy przechodzą dokładną weryfikację.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S20 Plus?

Naprawy nowoczesnych telefonów takich jak Samsung Galaxy S20 Plus wymagają bardzo dużej dokładności, dlatego w naszym serwisie telefonów komórkowych opracowaliśmy podział pracy na poszczególne etapy. Usługę rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w naszym systemie. Telefon może być dostarczony osobiście lub za pomocą przesyłki kurierskiej. Następnie demontujemy uszkodzony element, dokonujemy wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S20 Plus na nową. Kolejnym krokiem jest przekazanie telefonów na dokładne testy końcowe, po których urządzenie wydajemy stacjonarnie w serwisie lub w przypadku naprawy zdalnej odsyłamy do klienta. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z naszymi procedurami, jednak na każdym etapie obsługi serwisowej dbamy o to, by skrócić czas pracy do niezbędnego minimum, które pozwala na zachowanie należytej staranności podczas wymiany szybki.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S20 Plus?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje usługa wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S20, aktualną cenę możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym. W podanej na stronie kwocie otrzymasz nową szybkę oraz serwisową usługę wymiany uszkodzonej szybki na nową. Podana cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S20 Plus, dzięki czemu nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. Każdy telefon po wykonanej naprawie jest przez nas bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany. Tak przygotowaną przesyłkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę do Twojego domu, miejsca pracy lub pod inny, dowolnie wskazany adres. Na wymianę szybki w Samsungu Galaxy S20 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.