serwis samsung s20 plus

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S20 Plus

Cena: 360 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitych plecków / klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung S20 Plus

Samsung S20 Plus to wysokiej jakości produkt, który uznawany jest za jeden z najbardziej atrakcyjnych na rynku, przede wszystkim przez zastosowanie eleganckiego tyłu i oryginalnej ramki. Mimo to należy wziąć pod uwagę, że choć telefon pięknie się prezentuje, to jego części mogą szybko ulec zniszczeniu, poprzez zarysowanie czy rozbicie. Dodatkowo wykorzystywanie telefonu z rozbitą klapką baterii może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenia. Kiedy dojdzie do uszkodzenia tylnej klapki, powinno się od razu wymienić plecki w Samsungu S20 Plus na nowe. Co prawda można zabezpieczyć telefon odpowiednim etui, jednak nawet ono nie jest w stanie całkowicie ochronić urządzenia.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu S20 Plus?

Wiemy, jak ważny jest ciągły dostęp do telefonu. Dlatego nie musisz martwić się, że po oddaniu go do naszego serwisu, będziesz musiał długo czekać na jego naprawę. Dobra wiadomość jest taka, że jako profesjonalny serwis Samsunga, popularne części mamy na miejscu. Dlatego też wymianę plecków w Samsungu S20 Plus wykonamy nawet tego samego dnia.  Jeśli posiadasz telefon zastępczy i możesz poczekać na przesyłkę kurierską, zachęcamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się komfortową i zdalną naprawą Twojego telefonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu S20 Plus w naszym serwisie?

Nasza placówka posiada specjalistyczne narzędzia i profesjonalne urządzenia serwisowe, które pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości napraw telefonów marki Samsung. Dodatkowo usługi serwisowania telefonów Samsung świadczymy od wielu lat i dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę, jednocześnie gwarantując dobrą cenę. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana plecków w telefonie Samsung S20 Plus? Aktualny cennik znajduje się na naszej stronie internetowej. Warto pamiętać, że cena zawiera koszt nowej części oraz usługi serwisowej, na którą otrzymasz gwarancję.