serwis samsung note 8

Wymiana szybki Samsung Note 8

Cena: 429 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8

Niezależnie od tego jak bardzo starasz się dbać o swój telefon, wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby upadł lub został przygnieciony. Niestety nawet noszenie go w etui, czy korzystanie ze szkła ochronnego, nie zapewni pełnej ochrony. Zbita szybka w telefonie to jedna z najczęściej naprawianych w serwisach usterek. Masz zbitą szybkę w telefonie? Pamiętaj, że tego typu naprawy powinno wykonywać się wyłącznie w profesjonalnym serwisie telefonów, który składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują na profesjonalnych narzędziach i urządzeniach serwisowych. Jeśli chcesz mieć pewność, że wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8 zostanie wykonana prawidłowo, zapraszamy do naszego serwisu.

Ile trwa wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8?

Telefony przydają nam się teraz na każdym kroku, służą nam do pracy i często zastępują komputery. Dlatego też nie lubimy się z nimi rozstawać. Serwis Pan Szybka zadbał o to, by wszystkie części potrzebne do naprawy były dostępne na miejscu. Dodatkowo opracowaliśmy specjalne procedury naprawy, które pozwalają nam na wymianę szybki w telefonie Samsung Note 8 nawet w ciągu godziny. Praca w naszym serwisie rozpocznie się od zarejestrowania urządzenia w serwisie i przypisania urządzenia do technika, który będzie odpowiadać za naprawę telefonu. W pierwszym kroku konieczne będzie zdemontowanie uszkodzonego elementu i dokładne oczyszczenie telefonu. Następnie możliwa będzie wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8 na nową. Po naprawie telefon zostanie skierowany na dokładne testy, które pozwolą sprawdzić, czy telefon działa tak, jak powinien.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8?

Jeśli chcesz sprawdzić aktualną cenę wymiany szybki w telefonie Samsung Note 8, znajdziesz ją na stronie naszego serwisu telefonów. Decydując się na zakup w sklepie, otrzymujesz od nas nową część oraz serwisową usługę wymiany szybki w telefonie Samsung Note 8 na nową. Korzystając z usług naszego serwisu, masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Naprawiony telefon będziesz mógł odebrać w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Możesz też skorzystać z możliwości ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Na wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy Note 8 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana szybki Samsung Note 8

Ile kosztuje wymiana szybki w Samsung Note 8?

Cena wymiany szybki w Samsung Note 8 to 429zł

Na czym polega wymiana szybki w Samsung Note 8?

Usługa wymiany szybki w Samsung Note 8 polega na separacji poszczególnych warstw, m.in. uszkodzonej szybki od matrycy ekranu. Proces ten wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz narzędzi, bez których naprawa jest niemożliwa. Do usunięcia zbitego szkła używa się cienkiej, molibdenowej żyłki, którą umieszczamy między warstwami. Cała operacja jest niezwykle trudna i niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia wyświetlacza, dlatego ważne jest, aby usługa była realizowana przez doświadczonych specjalistów.

Czy naprawa szybki w Samsung Note 8 jest zawsze możliwa?

Niestety wymiana szybki nie zawsze będzie możliwa. Przed podjęciem decyzji o naprawie warto sprawdzić czy na naszym wyświetlaczu nie pojawiły się czarne plamy, zielone pasy lub tzw. martwe piksele. Jeśli którekolwiek z wyżej wymienionych objawów widnieje w Twoim urządzeniu to wymiana samej szybki nie przyniesie zamierzonych efektów.

Co zrobić, jeśli wymiana szybki nie jest możliwa?

Wymiana szybki w telefonie będzie niemożliwa w momencie, kiedy doszło do uszkodzenia matrycy ekranu. W tej sytuacji pozostaje nam jedynie usługa wymiany wyświetlacza w Samsung Note 8.

Czy wymieniana szybka jest oryginalna?

Niestety Samsung nie ma w swojej ofercie oryginalnych szyb wymiennych. W takiej sytuacji serwisy pogwarancyjne zmuszone są do korzystania z części dystrybułowanych przez hurtownie GSM. Nasza placówka posiada dostęp do najwyższej jakości szybek zamiennych z oznaczeniem OEM, czyli jakości zbliżonej do oryginału. Jako profesjonalny serwis jesteśmy pewni co do wykorzystywanych przez nas komponentów.

Czy po naprawie zabezpieczacie telefon?

W naszym serwisie do naprawy możesz zamówić hydrożelową folię ochronną, która po usłudze pomoże zabezpieczyć twój smartfon przed kolejnymi nieszczęśliwymi wypadkami. Koszt folii wynosi 70zł.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.