serwis samsung note 8

Wymiana szybki Samsung Note 8

Cena: 499 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8

Niezależnie od tego jak bardzo starasz się dbać o swój telefon, wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby upadł lub został przygnieciony. Niestety nawet noszenie go w etui, czy korzystanie ze szkła ochronnego, nie zapewni pełnej ochrony. Zbita szybka w telefonie to jedna z najczęściej naprawianych w serwisach usterek. Masz zbitą szybkę w telefonie? Pamiętaj, że tego typu naprawy powinno wykonywać się wyłącznie w profesjonalnym serwisie telefonów, który składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują na profesjonalnych narzędziach i urządzeniach serwisowych. Jeśli chcesz mieć pewność, że wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8 zostanie wykonana prawidłowo, zapraszamy do naszego serwisu.

Ile trwa wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8?

Telefony przydają nam się teraz na każdym kroku, służą nam do pracy i często zastępują komputery. Dlatego też nie lubimy się z nimi rozstawać. Serwis Pan Szybka zadbał o to, by wszystkie części potrzebne do naprawy były dostępne na miejscu. Dodatkowo opracowaliśmy specjalne procedury naprawy, które pozwalają nam na wymianę szybki w telefonie Samsung Note 8 nawet w ciągu godziny. Praca w naszym serwisie rozpocznie się od zarejestrowania urządzenia w serwisie i przypisania urządzenia do technika, który będzie odpowiadać za naprawę telefonu. W pierwszym kroku konieczne będzie zdemontowanie uszkodzonego elementu i dokładne oczyszczenie telefonu. Następnie możliwa będzie wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8 na nową. Po naprawie telefon zostanie skierowany na dokładne testy, które pozwolą sprawdzić, czy telefon działa tak, jak powinien.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Note 8?

Jeśli chcesz sprawdzić aktualną cenę wymiany szybki w telefonie Samsung Note 8, znajdziesz ją na stronie naszego serwisu telefonów. Decydując się na zakup w sklepie, otrzymujesz od nas nową część oraz serwisową usługę wymiany szybki w telefonie Samsung Note 8 na nową. Korzystając z usług naszego serwisu, masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Naprawiony telefon będziesz mógł odebrać w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Możesz też skorzystać z możliwości ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Na wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy Note 8 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.