serwis samsung note 8

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung Note 8

Cena: 249 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków / klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana tylnej szybki w Samsungu Note 8

Prostokątny, ale elegancki Samsunga Note 8 uznawany jest za jeden z najlepszych telefonów dostępnych na rynku. Choć premiera telefonu miała miejsce kilka lat temu, to dopiero teraz ze względu na korzystne ceny, wielu użytkowników decyduje się na jego zakup. Jednak tak jak w przypadku podobnych modeli, został on wyposażony w szklaną tylną szybkę, na którą podczas codziennego użytkowania należy uważać tak, jak na wyświetlacz. Przez chwilę nieuwagi może dojść do jej potłuczenia, bądź mniejszego uszkodzenia w formie pęknięć lub zarysowań. Szkło jest surowcem, którym łatwo się pokaleczyć, dlatego jeśli dojdzie do zarysowania lub rozbicia szybki, warto rozważyć możliwie najszybszą wizytę w serwisie telefonów. Jeśli zdecydujesz się na naprawę swojego telefonu w serwisie Pan Szybka, będziesz mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana na oryginalnych częściach do telefonów marki Samsung. Niestety nawet dobry pokrowiec, może nie uchronić tylnej szybki smartphona przed uszkodzeniem. W serwisie Pan Szybka na miejscu posiadamy wszystkie potrzebne części do naprawy telefonów. Dlatego też bez problemu będziemy mogli szybko i sprawnie zająć się wymianą plecków w Samsungu Note 8 na nowe. W naszym serwisie możnesz liczyć również na naprawę innych nawet najmniejszych uszkodzeń. To wszystko za sprawą profesjonalnych urządzeń serwisowych i długoletniego doświadczenia.

Szybka i sprawna wymiana plecków w Samsungu Note 8

Wydaje Ci się, że wymiana plecków w Samsungu Note 8 będzie długo trwać? Nic bardziej mylnego! W serwisie Pan Szybka, naprawę jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia, którego trafi do nas telefon. W cenniku dostępnym na stronie znajdziesz wycenę wymiany klapki w Samsungu Note 9, w której zawarta jest już oryginalna część do telefonu oraz kwota usługi serwisowej. Nie masz czasu lub możliwości, aby pojawić się w naszym punkcie stacjonarnym?  W takim razie skorzystaj z wygodnej opcji i zamów naprawę zdalną. Telefon nadaj kurierem na nasz adres, a my od razu po zakończeniu naprawy odeślemy do Ciebie Twojego Samsunga Note 8. Jako serwis firmy Samsung, oferujemy tylko oryginalne części oraz pracę na wysokiej jakości urządzeniach serwisowych, które pozwalają na laserową wymianę plecków w Samsungu Note 8. Korzystając z naszych usług, dołączysz do grona zadowolonych klientów.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung Note 8

Ile kosztuje wymiana klapki / plecków w Samsung Note 8?

Cena wymiany klapki / plecków w Samsung Note 8 to 249zł

Ile trwa wymiana plecków w Samsung Note 8?

Usługa wymiany klapki w Samsung Note 8 jest szybka i prosta. Istotnym krokiem jest tutaj jednak weryfikacja czy uszkodzeniu uległa jedynie tylna klapka, a nie cały korpus. Dodatkowo przy rozbiciu szkiełek aparatów należy sprawdzić działanie obiektywów. Dopiero po dokładnej diagnozie możemy z czystym sumieniem zamontować nową, oryginalną klapkę Samsung. Szacując całkowity czas potrzebny na naprawę, wymiana zajmie około 60 minut. Warto wcześniej zarezerwować termin wizytę online lub telefonicznie z wybraną placówką.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Tylne klapki montowane w telefonach Samsung są oryginalne i pochodzą ze sprawdzonej dystrybucji. Nie musisz więc obawiać się, że klapki będą źle spasowane lub zaczną odstawać.

Dlaczego warto wymienić plecki w Samsung Note 8?

Uszkodzona tylna klapka w telefonie nie tylko sprawia wrażenie nieestetycznej ale również naraża nasz smartfon na dodatkowe usterki podzespołów. Korzystanie z urządzenia, które ma rozbite plecki może powodować dostawanie się wody oraz pyłu do środka. Warto temu zapobiec i jak najszybciej skorzystać z wymiany klapki w naszym serwisie. Poprawi to nie tylko wizualne wrażenia dotyczące naszego sprzętu ale również zabezpieczy go przed rozwojem usterki.

Czy po wymianie plecków Samsung Note 8 wygląda jak nowy?

Usługa przeprowadzana jest z jak największą dbałością o szczegóły. Nasza ingerencja nie powinna negatywnie doprowadzić do zmiany wyglądu urządzenia, natomiast ubytki powstałe po uszkodzeniu telefonu nie znikną z ramki, oczek aparatu czy korpusu. Wymieniane zostają same plecki telefonu, które po montażu wyglądają jak nowe, natomiast reszta obudowy pozostaje bez zmian. Jeżeli zależy Ci na kompletnej poprawie wizualnej smartfona, proponujemy wymianę całej obudowy.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Jeśli po uszkodzeniu plecków nie zauważyłeś problemu z ładowaniem indukcyjnym, to po naszej usłudze również się to nie zmieni. Nasi specjaliści wymieniając szklane plecki starannie demontują szkło znajdujące się nad modułem ładowania indukcyjnego. Części, z jakich korzystamy podczas naprawy również nie wpływają na działanie indukcji. Komponent ten jest bardzo delikatny, dlatego zalecamy wizytę w serwisie, który specjalizuje się w naprawach uszkodzeń mechanicznych. Sprawdź naszą ofertę.

Czy wymieniana obudowa/ plecki są oryginale ?

Oferujemy wymiany zarówno na obudowy oryginalne i wysokiej jakości zamienniki. W przypadku części oryginalnych, są to plecki nowe lub demontażowe których stan jest idealny

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.