serwis samsung note 8

Wymiana wyświetlacza Samsung Note 8

Cena: 850 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung Note 8  SM-N950

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung Note 8

Jeśli podczas codziennego korzystania z telefonu przydarzył Ci się mały wypadek, a ekran Twojego telefonu został uszkodzony, z pewnością zastanawiasz się nad tym, gdzie oddać telefon do naprawy. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój telefon po upadku lub przygnieceniu dalej był w pełni sprawny, powinieneś skorzystać z usług profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung Note 8 na nowy. To sprawi, że będziesz mieć pewność co do jakości wykonanej naprawy, a Twój telefon dalej będzie w pełni funkcjonalny. W naszym serwisie wykorzystujemy oryginalne części najwyższej jakości.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung Note 8

Boisz się, że wyświetlacz w Twoim telefonie został mocno uszkodzony? Bez względu na to, w jakim jest stanie, naprawę wykonamy dla Ciebie jeszcze tego samego dnia. W zależności od preferencji telefon możesz dostarczyć do nas osobiście. Telefonu przyjmujemy do serwisu również w przesyłkach kurierskich. Serwis pracę nad telefonem rozpocznie od zarejestrowania urządzenia w serwisie, a następnie wyznaczy technika, który będzie odpowiedzialny za całą naprawę. Rozpocznie się ona od demontażu uszkodzonego elementu, by następnie dokonać wymiany ekranu w telefonie Samsung Note 8 na nowy. Po przeprowadzeniu prac serwisowych telefon trafi na dokładne testy, aby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo. Tak przygotowany telefon będzie gotowy do odbioru.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung Note 8?

Wszystkie aktualne ceny napraw telefonów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Podane ceny obejmują nową cześć oraz serwisową usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung Note 8 na nowy. W zależności od Twoich preferencji naprawiony telefon możesz odebrać osobiście w naszym punkcie stacjonarnym. Drugim rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. W obu przypadkach masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe kosztu naprawy Twojego urządzenia. Na wymianę ekranu w Samsung Note 8 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.