wymiana wyświetlacza iphone xs w serwisie pan szybka

Wymiana wyświetlacza iPhone Xs

Cena: 479 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza iPhone Xs

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie iPhone XS

Urządzenia firmy Apple wyróżniają się na rynku bardzo dobrą jakością wykonania oraz prostym i stabilnym systemem. Prawda jest jednak taka, że podobnie jak inne telefony są one również narażone na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, które mogą powstać podczas upadku lub zgniecenia telefonu. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, niezbędne może okazać się wykonanie wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone XS na nowy. W takim przypadku kluczowe okazuje się wybranie odpowiedniego serwisu, który wykona naprawę wyświetlacza na oryginalnych częściach oraz przy użyciu profesjonalnych urządzeń serwisowych. Tylko to da Ci pewność, że wyświetlacz po wymianie będzie miał tak samo dobrą jakość, jak nowy telefon. Nasz serwis z przyjemnością wykona dla Ciebie wymianę ekranu w telefonie iPhone XS.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie iPhone XS?

Zdecydowaną większość napraw nasz serwis jest w stanie wykonać w ciągu kilku godzin. Wiemy, jak bardzo zależy Ci na tym, aby możliwie najszybciej odzyskać swój telefon po naprawie. Dlatego też umożliwiamy Ci skorzystanie z jednego z naszych punktów stacjonarnych. Możesz też skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Gdy tylko Twój telefon trafi do serwisu, zarejestrujemy go, a następnie przekażemy do technika, który zdemontuje uszkodzony wyświetlacz i wykona wymianę ekranu w telefonie iPhone XS na nowy. Dodatkowo telefon przejdzie dokładne testy, aby potwierdzić, że trafi do Ciebie w pełni sprawny.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie iPhone XS?

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie iPhone XS? Zapoznaj się z aktualną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Podana cena zawiera nową część oraz usługę serwisowej wymiany ekranu w telefonie iPhone XS. Korzystając z usług naszego serwisu, będziesz mieć pewność, że nie zaskoczą Cię dodatkowe opłaty. Na wymianę ekranu w iPhone XS otrzymasz 3 miesiące gwarancji.