wymiana szybki w iphone xs serwis pan szybka

Wymiana szybki iPhone XS

Cena: 499 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie iPhone XS

Bardzo często korzystasz ze swojego telefonu? Z pewnością wiesz, że przez to jest on bardzo narażony na upadek lub przygniecenie, które może prowadzić do powstania uszkodzeń na przykład w postaci zbitej szybki. Co z robić jeśli przypadkowo stłuczesz swój smartfon? Zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanej usługi serwisowej wymiany szybki w telefonie iPhone XS. Tego typu naprawy należy wykonywać wyłącznie przy użyciu profesjonalnego sprzętu, który obsługiwany jest przez wykwalifikowanych techników. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę szybki w telefonie iPhone XS właśnie u nas? Wszystkie części serwisowe wykorzystywane do napraw przechodzą kontrolę jakości, a naprawy dokonuje pracownik z dużym doświadczeniem.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie iPhone XS?

Wiemy, jak bardzo zależy Ci na szybkim odzyskaniu telefonu. Dlatego też nasz serwis opracował procedury naprawy telefonów, które ograniczają czas, jaki urządzenie spędza w serwisie do minimum. Zachowujemy przy tym najwyższą jakość świadczonych usług. Po tym jak urządzenie znajdzie się w naszym serwisie, zostanie zarejestrowane w systemie i przypisane do jednego technika, który zajmie się twoim telefonem. Naprawę rozpocznie od demontażu uszkodzonej części, a następnie wymieni zbitą szybkę w telefonie iPhone XS na nową. Po wykonaniu naprawy telefon zostanie przekazany na dokładne testy. Następnie poinformujemy Cię o możliwości osobistego odbioru lub przekazania urządzenia przesyłką kurierską.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie iPhone XS?

Zastanawiasz się, ile może kosztować wymiana szybki w iPhone XS? Aktualną cenę usługi znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Podana na stronie cena dotyczy zakupu kompleksowej usługi serwisowej. Otrzymasz nową szybkę i usługę serwisowej wymiany szybki w telefonie iPhone XS na nową. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że w trakcie naprawy pojawią się dodatkowe koszty. Po wymianie szybki, serwis zabezpieczy telefon i przekaże paczkę kurierowi, który dostarczy go na wskazany przez Ciebie adres. Telefon będziesz mógł też odebrać w naszym punkcie stacjonarnym. Na wymianę szybki w iPhone XS otrzymasz 3 miesiące gwarancji.