wymiana szybki w iphone 8 plus serwis pan szybka

Wymiana szybki iPhone 8 Plus

Cena: 329 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie iPhone 8 Plus

Na co dzień korzystamy z wielu różnych urządzeń, które ułatwiają nam pracę, czy umilają spędzanie wolnego czasu. Każde z nich może się kiedyś popsuć, jednak na uszkodzenia najbardziej narażone są nasze smartfony. Im więcej z nich korzystamy, tym większa szansa na to, że przypadkowo doprowadzimy do pęknięcia szybki w smartfonie. Dlatego też nasz serwis przygotował usługę serwisową wymiany szybki w telefonie iPhone 8 Plus na nową. Tego rodzaju naprawy należy wykonywać w profesjonalnych serwisach telefonów, wyposażonych w nowoczesne urządzenia, niezbędne podczas demontażu uszkodzonego elementu oraz montażu nowej szybki. Nasz serwis wykonuje naprawy z wykorzystaniem najwyższej jakości części, które przed naprawą przechodzą pełną weryfikację.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie iPhone 8 Plus?

Wiemy, jak bardzo zależy Ci na szybkiej naprawie telefonu. Warto jednak pamiętać o tym, że tego rodzaju usługi serwisowe wymagają najwyższej dokładności. Aby skrócić czas pobytu telefonu w serwisie, przygotowaliśmy odpowiednią procedurę. Telefon rejestrujemy w naszym serwisie. Następnie trafia on do technika, który zajmuje się demontażem uszkodzonego elementu oraz wymianą szybki w telefonie iPhone 8 Plus na nową. Po wykonaniu naprawy, Twój telefon trafi na dokładne testy, które pozwolą potwierdzić, że naprawa przebiegła pomyślnie. Po weryfikacji będziesz mógł odebrać swój telefon osobiście lub skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie iPhone 8 Plus?

Jeśli chcesz sprawdzić, jaki jest koszt wymiany szybki w telefonie iPhone 8 Plus, na naszej stronie internetowej zawsze znajdziesz aktualny cennik. Przedstawiona oferta zawiera nową szybkę i usługę wymiany szybki w telefonie iPhone 8 Plus na nową. Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty związane z wymianą szybki. Po wykonaniu naprawy dokładnie zabezpieczymy Twój telefon i odeślemy na wskazany przez Ciebie adres. Telefon możesz odebrać też osobiście w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Na wymianę szybki w telefonie iPhone 8 Plus otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji.