serwis xiaomi poco f3

Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi POCO F3 5G

Cena: 350 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Xiaomi | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Xiaomi POCO F3 5G

Większość użytkowników telefonów komórkowych nie jest świadomych tego, jak ważną rolę pełni tylna klapka w Xiaomi POCO F3 5G. Mianowicie odpowiada ona za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia bezpieczeństwo jego podzespołów przed dostawaniem się wody oraz pyłu. Dłuższe korzystanie z telefonu, który ma rozbitą klapkę baterii może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenie, a w najgorszym wypadku do uszkodzenia komponentów urządzenia, co za tym idzie cena naprawy będzie znacznie większa. Warto wówczas jak najszybciej dostarczyć Xiaomi POCO F3 5G do profesjonalnego serwisu w celu wymiany rozbitej klapki baterii.

Jak długo trwa wymiana klapki w Xiaomi POCO F3 5G?

Jesteśmy świadomi tego, jak trudno jest rozstać się ze swoim urządzeniem. Dlatego powierzając nam Twojego Xiaomi POCO F3 5G nie będziesz musiał długo czekać. Jako profesjonalny serwis Xiaomi, części do popularnych modeli posiadamy na miejscu, dzięki czemu wymianę klapki jesteśmy w stanie wykonać od ręki jeszcze tego samego dnia. Jeśli posiadasz telefon zastępczy, zachęcamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, na którym znajdziesz aktualne promocje dotyczące poszczególnych usług.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Xiaomi POCO F3 5G w naszym serwisie?

Jako wyspecjalizowany serwis Xiaomi posiadamy odpowiednio wyszkoloną kadrę oraz doświadczenie do przeprowadzenia wszelkich napraw telefonów komórkowych. Usługi serwisowania świadczymy od wielu lat, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Aktualną cenę wymiany klapki w Xiaomi POCO F3 5G sprawdzisz na naszej stronie internetowej, możesz również skontaktować się z wybranym serwisem w celu bezpłatnej wyceny. Podana cena zawiera koszt nowej części oraz jej kompleksową wymianę, na którą otrzymasz gwarancję.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi POCO F3 5G

Ile kosztuje wymiana klapki / plecków w Xiaomi POCO F3 5G?

Cena wymiany klapki / plecków w Xiaomi POCO F3 5G to 350zł

Ile trwa wymiana plecków w Xiaomi POCO F3 5G?

Wymiana klapki w telefonie Xiaomi to szybka i prosta usługa. Warto jednak zarezerwować wizytę online lub umówić się na naprawę telefonicznie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że tylna klapka zostanie wymieniona na miejscu jeszcze tego samego dnia. Zazwyczaj tego typu naprawa zajmuje nie więcej niż 60 minut.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Montowane przez nas tylne klapki w smartfonach Xiaomi są oryginalne i pochodzą od zaufanych dostawców. W kwestii jakości stawiamy jedynie na najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu nie musisz martwić się, że tylna klapka będzie źle spasowana lub zacznie odstawać.

Dlaczego warto wymienić plecki w Xiaomi POCO F3 5G?

Tylna klapka w telefonie odpowiada nie tylko za walory estetyczne ale również stanowi bardzo ważny element poprawnego funkcjonowania urządzenia. Odpowiada ona m.in. za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia szczelność telefonu. Uszkodzenie klapki wiąże się z ryzykiem dostania się wody oraz pyłu do wnętrza urządzenia, co za tym mogą pojawić się dodatkowe usterki podzespołów. Warto uniknąć tego typu sytuacji i wymienić klapkę w naszym profesjonalnym serwisie Xiaomi.

Czy po wymianie plecków Xiaomi POCO F3 5G wygląda jak nowy?

Podczas naprawy wymieniona zostanie jedynie tylna klapka telefonu, która po naprawie będzie wyglądać jak nowa. Wymiana plecków nie wpływa jednak na to jak wygląda korpus urządzenia. Jeśli ramka również doznała widocznego uszkodzenia, konieczna będzie jej dodatkowa wymiana.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Wymiana klapki w telefonach Xiaomi nie wpływa na działanie panelu indukcyjnego. Jeśli smartfon po doznaniu usterki plecków ładuje indukcyjnie, to funkcja ta zostanie zachowana po naprawie.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.