serwis xiaomi poco f3

Wymiana baterii Xiaomi POCO F3 5G

Cena: 249 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie Baterii na nową Oryginalną.

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana baterii w telefonie Xiaomi POCO F3 5G

Większość użytkowników telefonów komórkowych musi ładować je co najmniej raz dziennie. Bardzo często zdarza się też, że w każdej wolnej chwili podpinamy telefon do ładowania tylko po to, aby zyskać kilka dodatkowych procent baterii. I choć producenci zapewniają, że nowoczesne baterie nie będą się przez to psuły, powinniśmy pamiętać, że przecież każda bateria ma ograniczoną żywotność. Jeśli podczas użytkowania telefonu zauważymy, że bateria rozładowuje się znacznie szybciej to czas, aby rozważyć wymianę baterii na nową. Decydując się na zakup naszej usługi, otrzymasz nową baterię oraz usługę serwisowej wymianę baterii w telefonie Xiaomi POCO F3 5G. Warto pamiętać, że stosowane w urządzeniach baterie bardzo często są wklejane w konstrukcje telefonu, przez co nieumiejętne wykonanie wymiany mogłoby spowodować przerwanie jej powierzchni. Uszkodzona bateria może ulec samozapłonowi. Jeśli chcesz przekazać swój telefon do naprawy, to pamiętaj, że naprawa powinna zostać wykonana przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Przekazując telefon do profesjonalnego serwisu telefonów komórkowych Samsung, masz pewność, że naprawa zostanie wykonana w sposób prawidłowy i przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Ile potrwa wymiana baterii w telefonie Xiaomi POCO F3 5G?

Wszystkie naprawy telefonów komórkowych, nawet tak proste jak wymiana baterii w telefonie powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Wnętrza telefonów są bardzo delikatne, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest bardzo duża precyzja. Większość baterii w telefonach jest przyklejana specjalnym klejem do korpusu, co utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Demontujemy starą baterię w telefonie Xiaomi POCO F3 5G i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Dbamy o to, by czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość wykonania usługi. Podczas wymiany baterii w telefonie Xiaomi POCO F3 5G klient otrzymuje na bieżąco powiadomienia o statusie naprawy, a po jej zakończeniu numer listu przewozowego, przy pomocy którego można śledzić status przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Xiaomi POCO F3 5G?

Cenę wymiany baterii w telefonie Xiaomi POCO F3 5G na nową możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie. Kupując przez naszą stronę internetową w tej cenie otrzymasz nową, oryginalną baterię oraz serwisową usługę wymiany. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas sprawdzany, bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany przed wysyłką. Tak przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją do domu, miejsca pracy lub pod inny, dowolnie wskazany przez Ciebie adres. Na wymianę złącza ładowania w Xiaomi POCO F3 5G otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

 

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana baterii Xiaomi POCO F3 5G

Ile kosztuje wymiana baterii w Xiaomi POCO F3 5G?

Cena wymiany baterii w Xiaomi POCO F3 5G to 249zł

Dlaczego warto wymienić baterię w Xiaomi POCO F3 5G?

Jeśli żywotność baterii spadnie do pewnego poziomu mogą pojawić się pierwsze problemy wskazujące na to, że nasza bateria wymaga wymiany. Typowymi objawami zużytej baterii są: szybkie rozładowywanie się urządzenia lub problemy z jego naładowaniem. W krytycznych sytuacjach nasza bateria zacznie puchnąć, co w konsekwencji prowadzi do nacisku na pozostałe elementy wewnątrz telefonu. Warto zatem rozważyć wymianę ogniwa już przy pierwszych objawach i zabezpieczyć urządzenie przed potencjalnymi usterkami.

Xiaomi POCO F3 5G szybko się rozładowuje. Czy to wina baterii?

Najczęstszą przyczyną krótko utrzymującej się baterii jest spadek jej kondycji lub uszkodzenie. Bywa jednak, że na działanie telefonu wpływają również czynniki po stronie systemowej urządzenia. Warto zadbać, aby telefon nie miał zainstalowanych oraz uruchomionych w tle aplikacji z których się na co dzień nie korzysta. Bywa również, że problemem okazuje się nie sama bateria, a odpowiedni układ na płycie głównej. W takim przypadku konieczna jest diagnoza płyty pod kątem usterek.

Jak mogę sprawdzić kondycję baterii?

Niestety smartfony marki Xiaomi nie mają wbudowanej aplikacji systemowej, która jest w stanie sprawdzić kondycje baterii, tak jak w przypadku iPhone lub Samsung. W takim przypadku, aby zweryfikować status ogniwa trzeba sięgnąć po aplikacje zewnętrzne, udostępnione m.in. w sklepie Play. Warto jednak mieć na uwadze, że tego typu apki są w stanie pokazać nam jedynie przybliżony status baterii.

Czy wymieniona bateria jest oryginalna?

W miarę możliwej dostępności baterii dla smartfonów Xiaomi, stosujemy oryginalne ogniwa pochodzące od producenta. Zdarzają się jednak takie modele, dla których nie ma możliwości zamówienia oryginalnej baterii. W tej sytuacji skupiamy się jedynie na bateriach zbliżonych jakością do oryginału 1:1, tak aby smartfon po naprawie działał bez zarzutu.

Czy po wymianie baterii muszę ją w jakiś sposób formatować?

Baterie w smartfonach Xiaomi nie wymagają dodatkowego formatowania. Po zamontowaniu nowego ogniwa można korzystać z urządzenia tak samo jak do tej pory.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.