serwis samsung s9 plus

Wymiana szybki Samsung S9

Cena: 419 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung S9

Jak dużo czasu spędzasz, korzystając ze swojego telefonu? Z roku na rok z pewnością coraz więcej. To właśnie sprawia, że Twój smartfon coraz bardziej narażany jest na powstanie ewentualnych uszkodzeń, takich jak na przykład pęknięcie szybki. Gdy przytrafi Ci się ta przykra sytuacja, nasz serwis bardzo chętnie pomoże Ci przywrócić Twój telefon do stanu sprzed upadku lub przygniecenia. Pan Szybka wykona dla Ciebie usługę serwisowej wymiany szybki w telefonie Samsung S9 na nową. Takie naprawy warto wykonywać w profesjonalnym serwisie, który będzie posiadać wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria wykorzystywane podczas demontażu i montażu szybki. Korzystając z usług naszego serwisu, masz pewność, że do naprawy wykorzystamy części najwyższej jakości, które zostały odpowiednio sprawdzone.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung S9?

Nikt z nas nie chciałby rozstawać się ze swoim telefonem na długo. Właśnie dlatego zrobimy wszystko, aby Twój telefon spędził możliwie najmniej czasu w serwisie. Przygotowaliśmy nawet specjalną procedurę, która pozwala skrócić czas naprawy do niezbędnego minimum. Po otrzymaniu smartfona zarejestrujemy go w naszym systemie serwisowym. Następnie urządzenie zostanie przekazane do wykwalifikowanego technika, który zajmie się jego naprawą poprzez demontaż uszkodzonego ekranu, a następnie wymiany szybki w telefonie Samsung S9 na nową. Po zakończeniu prac serwisowych telefon zostanie przekazany na dokładne testy, które sprawdzą, czy jest w pełni sprawy. Po tym procesie będziesz mógł odebrać swój telefon w jednym z naszych punktów stacjonarnych lub poczekać na przesyłkę kurierską, na wskazany wcześniej adres.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung S9?

Aktualny cennik usług serwisowych takich jak wymiana szybki w telefonie Samsung S9, zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej. Cena zawiera kompleksową usługę serwisową oraz nową część, która zostanie wykorzystana do naprawy. Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. Po wykonaniu wymiany szybki w telefonie Samsung S9 dokładnie zabezpieczymy telefon i przekażemy go kurierowi. Jeśli chcesz, będziesz go mógł odebrać też osobiście. Na wymianę szybki w Samsungu S9 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.