serwis samsung s9 plus

Wymiana wyświetlacza Samsung S9

Cena: 749 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S9 SM-G960.

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S9

Urządzenia firmy Samsung wyróżniają się na rynku eleganckim wyglądem, dobrą jakością wyświetlacza i świetnym aparatem. Prawda jest jednak taka, że podobnie jak inne telefony są one również narażone na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, które mogą powstać podczas upadku lub zgniecenia telefonu. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, niezbędne może okazać się wykonanie wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung S9 na nowy. W takim przypadku kluczowe okazuje się wybranie odpowiedniego serwisu, który wykona naprawę wyświetlacza na oryginalnych częściach oraz przy użyciu profesjonalnych urządzeń serwisowych. Tylko to da Ci pewność, że wyświetlacz po wymianie będzie miał tak samo dobrą jakość, jak nowy telefon. Nasz serwis z przyjemnością wykona dla Ciebie wymianę ekranu w telefonie Samsung S9.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S9?

Zdecydowaną większość napraw nasz serwis jest w stanie wykonać w ciągu kilku godzin. Wiemy, jak bardzo zależy Ci na tym, aby możliwie najszybciej odzyskać swój telefon po naprawie. Dlatego też umożliwiamy Ci skorzystanie z jednego z naszych punktów stacjonarnych. Możesz też skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Gdy tylko Twój telefon trafi do serwisu, zarejestrujemy go, a następnie przekażemy do technika, który zdemontuje uszkodzony wyświetlacz i wykona wymianę ekranu w telefonie Samsung S9 na nowy. Dodatkowo telefon przejdzie dokładne testy, aby potwierdzić, że trafi do Ciebie w pełni sprawny.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S9?

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S9? Zapoznaj się z aktualną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Podana cena zawiera nową część oraz usługę serwisowej wymiany ekranu w telefonie Samsung S9. Korzystając z usług naszego serwisu, będziesz mieć pewność, że nie zaskoczą Cię dodatkowe opłaty. Na wymianę ekranu w Samsung S9 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.