serwis samsung s9 pus

Wymiana wyświetlacza Samsung S9 Plus

Cena: 950 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S9 Plus SM-G965.

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S9 Plus

Samsung S9 Plus to model, który cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na wysoką jakość wyświetlacza, elegancki wygląd i dobry aparat. Niestety niezależnie od tego jak staramy się dbać o telefon, może on zostać przypadkowo uszkodzony, na przykład podczas upadku lub przygniecenia. Tego typu zdarzenia prowadzą do powstania uszkodzeń wyświetlacza, które znacząco mogą utrudnić korzystanie z telefonu. Dlatego też niezbędna może okazać się wymiana ekranu w telefonie Samsung S9 Plus na nowy. Tego typu naprawy warto wykonywać wyłącznie w profesjonalnych serwisach telefonów Samsung, które posiadają dostęp do najwyższej jakości oryginalnych części. Tylko to zagwarantuje Ci, że Twój telefon dalej będzie posiadać świetny wyświetlacz. Nasz serwis z przyjemnością wykona dla Ciebie wymianę ekranu w telefonie Samsung S9 Plus.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S9 Plus?

Z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój telefon wrócił do Ciebie z serwisu możliwie najszybciej. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną procedurę, dzięki której zdecydowaną większość napraw będziemy mogli wykonać dla Ciebie zaledwie w ciągu kilku godzin. To sprawi, że naprawiony telefon będziesz mógł szybko odebrać w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Dodatkowo w naszym serwisie wprowadziliśmy też możliwość wymiany ekranu w telefonie Samsung S9 Plus z wykorzystaniem ubezpieczonych przesyłek kurierskich. W obu przypadkach prace serwisowe zostaną ograniczone do niezbędnego minimum. Po wymianie ekranu w telefonie Samsung S9 Plus przeprowadzimy specjalne testy, aby upewnić się, że otrzymasz w pełni sprawne urządzenie.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S9 Plus?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S9 Plus, aktualną cenę zawsze możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty, ponieważ podana cena zawiera nową część oraz serwisową usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung S9 Plus. Masz też pewność, że serwis wykorzysta do naprawy wyłącznie oryginalne części. Na wymianę ekranu w Samsung S9 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.