serwis samsung s9 pus

Wymiana szybki Samsung S9 Plus

Cena: 499 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung S9 Plus

Niezależnie od tego jak dużo czasu spędzasz ze swoim telefonem, podczas użytkowania narażasz go na różnego rodzaju uszkodzenia, które później mogą znacznie utrudnić korzystanie ze smartfona. Świetnym przykładem jest, chociażby zbita szybka, która może doprowadzić do pokaleczenia. Właśnie dlatego, aby Twój telefon niskim kosztem przywrócić do pełnej sprawności, przygotowaliśmy dla Ciebie usługę serwisowej wymiany szybki w telefonie Samsung S9 Plus na nową. To wciąż bardzo popularny model telefonu, który często trafia do serwisów na naprawy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, będziesz mieć pewność, że wszystkie naprawy wykonamy przy użyciu profesjonalnego sprzętu serwisowego, oraz części zamiennych najwyższej jakości.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung S9 Plus?

Wiemy, że Twój telefon jest Ci potrzebny podczas codziennej pracy oraz spędzania wolnego czasu. Dlatego też zrobimy wszystko, aby naprawę wykonać tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Pracujemy na podstawie opracowanej procedury, która skraca czas pobytu telefonu w serwisie do niezbędnego minimum. Po otrzymaniu urządzenia rejestrujemy je w systemie, a następnie przekazujemy do technika, który zajmie się całą naprawą. Rozpocznie się ona od demontażu uszkodzonego elementu, a następnie wymianą szybki w telefonie Samsung S9 Plus na nową. Po wykonaniu naprawy, Twój telefon zostanie przekazany na dokładną weryfikację. Zaraz po tym będziesz mógł odebrać go osobiście, lub skorzystać z opcji ubezpieczonej przesyłki kurierskiej, pod dowolnie wskazany adres.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung S9 Plus?

Jeśli chcesz sprawdzić, jaki jest aktualny cennik usług serwisowych, takich jak wymiana szybki w telefonie Samsung S9 Plus, zawsze znajdziesz go na stronie internetowej serwisu Pan szybka. Cena przedstawiona w sklepie będzie zawierać kompleksową usługę serwisową oraz nową część, która zostanie wykorzystana do naprawy. Gdy przekażesz telefon do naszego serwisu, nie będziesz musiał obawiać się o dodatkowe koszty. Po wykonaniu serwisowej wymiany szybki w telefonie Samsung S9 Plus zabezpieczymy telefon i przekażemy go kurierowi. Jeśli chcesz, będziesz go mógł odebrać też osobiście w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Na wymianę szybki w Samsungu S9 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.