telefon samsung s22 ultra

Wymiana szybki Samsung S22 Ultra

Cena: 899 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S22 Ultra

Współczesne smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia, bez nich codzienne funkcjonowanie wydaje się być nie możliwe. Warto pamiętać, że w każdej chwili są one narażone na potencjalne uszkodzenia, powstałe w wyniku upadku lub przygniecenia. Wymiana szybki w Samsung Galaxy S22 Ultra to niewątpliwie jedna z najczęściej wybieranych usług w serwisach telefonów komórkowych. Decydując się na zakup tej usługi w naszym serwisie, wykonamy dla Ciebie profesjonalną wymianę szybki w smartfonie. Naprawy wykonujemy wyłącznie na oryginalnych częściach, które przed montażem przechodzą dokładną weryfikację. Dodatkowo otrzymasz od nas gwarancję po naprawie.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S22 Ultra?

Każda naprawa telefonów komórkowych wymaga bardzo dużej precyzji i ostrożności, dlatego w naszym serwisie proces wymiany szybki podzielony jest na poszczególne etapy. Usługę rozpoczynamy od rejestracji urządzenia w naszym serwisie. Telefon może zostać dostarczony osobiście lub za pomocą przesyłki kurierskiej. Następnie demontujemy uszkodzony element i zastępujemy go nowym, oryginalnym. Ostatnim etapem jest przekazanie Galaxy S22 Ultra na testy końcowe, po których urządzenie oddajemy dla klienta, bądź odsyłamy na wskazany adres. Dokładamy wszelkich starań, by naprawa została przeprowadzona tak szybko, jak jest to możliwe, zachowując przy tym priorytetowo jakość usługi.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S22 Ultra?

Aktualny koszt wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S22 Ultra możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Podana cena dotyczy nowej części oraz jej kompleksowej wymiany, dzięki czemu nie musisz obawiać się naliczenia dodatkowych kosztów. Każdy smartfon po wykonanej naprawie jest przez nas dokładnie przygotowywany i zabezpieczany do wysyłki. Na wymianę szybki w Samsung Galaxy S22 Ultra otrzymasz 3-miesięczną gwarancję.