telefon samsung s22 ultra

Wymiana baterii Samsung S22 Ultra

Cena: 329 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie Baterii na nową Oryginalną.

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy S22 Ultra

Bateria w nowoczesnych smartfonach powinna pozostać niezawodna przez najbliższe dwa lata użytkowania. Zdarzają się jednak sytuacje, w których spadek kondycji jest zauważalny dużo wcześniej niż zapewnia producent. Jedną z przyczyn może być nadmierna eksploatacja baterii, spowodowana zbyt częstym ładowaniem telefonu. Najgroźniejszym problemem dotykającym baterie w telefonach komórkowych jest ich puchnięcie. Nie tylko skróci to czas pracy smartfona ale również może spowodować uszkodzenia komponentów wewnątrz urządzenia. Jeśli zauważysz, że w Twoim Samsungu Galaxy S22 Ultra poziom naładowania baterii drastycznie spada, rozważ jej wymianę na nową. Decydując się na zakup naszej usługi, otrzymasz w cenie nową baterię oraz jej serwisową wymianę. Przekazując telefon do profesjonalnego serwisu Samsung, masz pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona w sposób prawidłowy i przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Ile potrwa wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy S22 Ultra?

Wszystkie naprawy telefonów komórkowych, nawet tak łatwe jak wymiana baterii powinny być wykonywane z zachowaniem szczególnej ostrożności i precyzji. Wnętrza smartfonów są bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia mechaniczne. Większość baterii w nowoczesnych telefonach montowane są specjalnym klejem do korpusu urządzenia, co znacznie utrudnia ich szybki demontaż. Dokładamy wszelkich starań, by skrócić czas potrzebny na wymianę do niezbędnego minimum, stawiając przy tym jakość usługi na pierwszym miejscu.

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy S22 Ultra?

Koszt wymiany baterii w Samsungu Galaxy S22 Ultra możesz sprawdzić na naszym sklepie internetowym lub przez bezpośredni kontakt z wybranym serwisem. W cenie otrzymasz nową baterię oraz jej kompleksową wymianę. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas dokładnie sprawdzany, po czym wędruje prosto do rąk klienta, lub zostaje wysłany na podany przez niego adres. Dodatkowo na wymianę baterii dostaniesz od nas 3-miesięczną gwarancję.