wymiana wyświetlacza w telefonie iphone xs max serwis pan szybka

Wymiana wyświetlacza iPhone Xs Max

Cena: 649 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza iPhone Xs Max

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w iPhone XS Max

Wyświetlacz zastosowany w telefonie iPhone XS Max ma jeden z największych rozmiarów wyświetlacza dostępnych w zwykłych telefonach na rynku. Firma chwali się wysoką jakością ekranów, na których prezentowane obrazy odwzorowują rzeczywistą kolorystykę. Niestety jednak podobnie jak w innych urządzeniach, ekran w iPhone XS Max jest narażony na przypadkowe uszkodzenia. Jednak należy pamiętać, że sytuacje losowe się zdarzają, a na rynku istnieją serwisy, które szybko i sprawnie zajmą się naprawą zbitego wyświetlacza w iPhone XS Max. W serwisie Pan Szybka posiadamy wszystkie niezbędne części, a więc wymiana wyświetlacza w iPhonie XS Max nie będzie stanowiła dla nas problemu. Jak tylko Twój telefon trafi do naszego serwisu, zarejestrujemy go i oddamy w ręce wykwalifikowanego technika, który zajmie się profesjonalną wymianą wyświetlacza w iPhone XS Max. Po wszystkim urządzenie zostanie sprawdzone pod kątem sprawności, a następnie zabezpieczone będzie oczekiwać na odbiór. Po naprawie będziesz mógł cieszyć się dobrej jakości zamiennikiem, na który otrzymasz 3-miesięczną gwarancję.

Ile trwa wymiana wyświetlacza w iPhone XS Max?

Wiemy, że nie lubisz rozstawać się ze swoim telefonem. Zrozumiemy, jeżeli będziesz chciał, abyśmy naprawili go tak szybko, jak to tylko możliwe. Zrobimy co w naszej mocy, aby wymiana wyświetlacza w iPhonie XS Max została wykonana jeszcze tego samego dnia. Dzięki naszym ekspresowym usługom serwisowym będziesz znów trzymał w dłoni sprawny i wyglądający jak nowy iPhone XS Max. Jeśli nie spieszy Ci się i możesz poświęcić kilka dodatkowych dni na naprawę, wówczas skorzystaj z usługi zdalnej, a my poczekamy na paczkę od kuriera z Twoim telefonem, po czym wykonamy naprawę i odeślemy naprawiony iPhone XS Max pod wskazany przez Ciebie adres.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w iPhone XS Max ?

Z pewnością zastanawia Cię, jaki będzie koszt wymiany wyświetlacza w iPhonie XS Max. Jeśli chcesz sprawdzić aktualny cennik napraw telefonów Apple, znajdziesz go na naszej stronie internetowej. Masz pewność, że w naszym serwisie nie zaskoczą Cię dodatkowe koszty. Podana na stronie cena obejmuje część zamienną lub oryginalną oraz usługę serwisowej wymiany ekranu w iPhone XS Max.