serwis ipad pro

Wymiana szybki iPad Pro

Cena: 649 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana zbitej szybki w tablecie iPad Pro

Wymiana pękniętej szybki wyświetlacza w iPad Pro to jedna z najczęściej wykonywanych usług w serwisach Apple. Jest to rodzaj uszkodzenia mechanicznego, powstałego w wyniku upadku urządzenia lub jego przygniecenia. W sytuacji, kiedy doszło do uszkodzenia szybki ekranu w tablecie Apple, zaleca się jej jak najszybszą wymianę. Długotrwałe korzystanie z iPada, który ma zniszczoną powłokę ochronną może doprowadzić do pojawienia się problemów z funkcjonowaniem wyświetlacza, co za tym idzie koszta naprawy będą znacznie wyższe, niż w przypadku wymiany samej szybki ekranu.

Ile potrwa wymiana szybki w Apple iPad Pro

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest się rozstać ze swoim sprzętem na długo. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wymiana szybki w iPad Pro została wykonana tak szybko, jak jest to możliwe. Naprawę rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w naszym systemie, po czym serwisant odpowiedzialny za wymianę, demontuje uszkodzoną szybkę i zastępuje ją nową. Ostatnim etapem są testy końcowe, dzięki którym jesteśmy w stanie zweryfikować, czy tablet jest gotowy do odbioru przez klienta. Warto jednak pamiętać, że każda naprawa wymaga ogromnej uwagi i precyzji, dlatego priorytetem dla nas jest jakość usługi.

Czym różni się wymiana szybki od wyświetlacza w tablecie iPad Pro?

Wymiana szybki polega na demontażu uszkodzonej powłoki ochronnej ekranu i zastąpieniu jej nową. Pozwoli to zachować oryginalny wyświetlacz i zredukować koszty naprawy. Niestety nie w każdym przypadku jest to możliwe. Jeśli uszkodzeniu uległ wyświetlacz, co najczęściej objawia się pojawieniem plam, zielonych pasów lub problemów z dotykiem, koniecznością będzie wymiana całego modułu ekranu. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj usługi wybrać, chętnie pomożemy i wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, po czym poinformujemy Cię o zakresie usterki i kosztach naprawy.