telefon xiaomi poco m3

Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi POCO M3

Cena: 200 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Xiaomi | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Xiaomi POCO M3

Większość użytkowników telefonów komórkowych nie jest świadomych tego, jak ważną rolę pełni tylna klapka w Xiaomi POCO M3. Mianowicie odpowiada ona za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia bezpieczeństwo jego podzespołów przed dostawaniem się wody oraz pyłu. Dłuższe korzystanie z telefonu, który ma rozbitą klapkę baterii może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenie, a w najgorszym wypadku do uszkodzenia komponentów urządzenia, co za tym idzie cena naprawy będzie znacznie większa. Warto wówczas jak najszybciej dostarczyć Xiaomi POCO M3 do profesjonalnego serwisu w celu wymiany rozbitej klapki baterii.

Jak długo trwa wymiana klapki w Xiaomi POCO M3?

Jesteśmy świadomi tego, jak trudno jest rozstać się ze swoim urządzeniem. Dlatego powierzając nam Twojego Xiaomi POCO M3 nie będziesz musiał długo czekać. Jako profesjonalny serwis Xiaomi, części do popularnych modeli posiadamy na miejscu, dzięki czemu wymianę klapki jesteśmy w stanie wykonać od ręki jeszcze tego samego dnia. Jeśli posiadasz telefon zastępczy, zachęcamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, na którym znajdziesz aktualne promocje dotyczące poszczególnych usług.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Xiaomi POCO M3 w naszym serwisie?

Jako wyspecjalizowany serwis Xiaomi posiadamy odpowiednio wyszkoloną kadrę oraz doświadczenie do przeprowadzenia wszelkich napraw telefonów komórkowych. Usługi serwisowania świadczymy od wielu lat, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Aktualną cenę wymiany klapki w Xiaomi POCO M3 sprawdzisz na naszej stronie internetowej, możesz również skontaktować się z wybranym serwisem w celu bezpłatnej wyceny. Podana cena zawiera koszt nowej części oraz jej kompleksową wymianę, na którą otrzymasz gwarancję.