Wymiana plecków (klapki baterii) Xiaomi

Plecki twojego Xiaomi uszkodziły się i twój telefon nie wygląda estetycznie? Dla serwisu Pan Szybka to nie problem! Wymiana plecków Xiaomi to usługa, którą wykonamy tego samego dnia. Po naprawie twój telefon będzie wyglądał jak nowy. Nowa klapka baterii to także istotna ochrona twojego smartfona. Udzielamy trzech miesięcy gwarancji po każdej naprawie!

serwis xiaomi mi 10 pro

Cennik wymiany plecków (klapki tylnej) w telefonie Xiaomi

Wybierz model Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym kroku sporządamy kartę naprawy z twoimi danymi osobowymi, numerem kontaktowym, opisem przedstawionej usterki oraz wyceną. Na formularzu znajdziesz również szacowany termin naprawy oraz regulamin usługi. Otrzymasz egzemplarz karty przyjęcia, który potrzebny będzie podczas wydania naprawionego telefonu.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Twoje urządzenie przejdzie szczegółową diagnozę, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zaobserwujemy, że konieczna będzie dodatkowa naprawa, poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że łączone naprawy są zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna naprawa

  Wszystko gotowe - możemy zająć się naprawą! Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności naszych serwisantów przekładają się na jakość oraz czas usług. Znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia, aby rozłąka z ulubionych urządzeniem nie trwała długo.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi szereg testów, abyś miał pewność, że działa dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem. Następnie informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru. Jeśli naprawa spełnia twoje oczekiwanie, oddajemy smartfon z trzy miesięczną gwarancją oraz wsparciem na przyszłość.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  telefon xiaomi redmi note 9s

  Ile trwa wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie Xiaomi?

  Uszkodzenie plecków w telefonie Xiaomi może zdarzyć się niejednemu użytkownikowi smartfona, nawet temu, który bardzo dba o swoje urządzenie. W przypadku rozbitej klapki warto rozważyć jej wymianę jak najszybciej, ponieważ po upadku telefon traci swoją szczelność, co przekłada się na ryzyko uszkodzenia komponentów wewnętrznych. Klapka baterii jest także odpowiedzialna za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia.

  Usługa wymiany klapki Xiaomi wykonywana jest tego samego dnia, jeśli na miejscu posiadamy odpowiednie części do danego modelu smartfona Xiaomi. Czas naprawy to nawet kilkanaście minut. Warto przed naprawą zarezerwować dogodny termin, aby naprawa przebiegła szybciej. Wymiana klapki Xiaomi przywróci twoje urządzenie do świetnej kondycji wizualnej, a także odzyska bezpieczeństwo urządzenia.

  Ile kosztuje wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi?

  Wymiana klapki Xiaomi to opłacalna usługa, ponieważ niesie ze sobą nie tylko odzyskanie bezpieczeństwa urządzenia, ale także przywraca jego elegancki wygląd. Ceny za wykonanie usługi wymiany plecków Xiaomi różnią się w zależności od serii i modelu smartfona. W przypadku telefonów ze średniej półki, wymiana klapki baterii Xiaomi można oszacować na około 200zł-230zł. Ceny nieco wzrastają przy modelach z najwyższej półki, ponieważ plecki takich telefonów są szklane. W takich przypadkach koszty wymiany wynoszą 350-400zł.

  Porównując ceny usług wymiany klapki Xiaomi do nowych smartfonów okazuje się, że ceny są przystępne. Usługa wykonywana jest szybko, z największą starannością i dokładnością. W serwisie Pan Szybka korzystamy wyłącznie z oryginalnych klapek baterii, abyś miał wrażenie, że otrzymujesz z powrotem smartfon nowy! Do każdej naprawy przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  telefon xiaomi 13 lite

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi

  W większości nowoczesnych modeli smartfonów Xiaomi zastosowano eleganckie szklane panele na tylnej części urządzenia, nadając im eleganckiego charakteru. Niestety, w przypadku upadku lub przygniecenia, nie tylko ekran może ulec uszkodzeniu, ale także tylna klapka baterii. Z kolei może to skutkować rozszczelnieniem obudowy, co ma istotny wpływ na bezpieczeństwo urządzenia. Profesjonalna wymiana klapki Xiaomi to usługa, której powinien podjąć się serwis z doświadczeniem. Bezpośrednio pod klapką znajduje się taśma ekranu, bateria i złącze ładowania, które przy nieumiejętnej ingerencji mogą ulec uszkodzeniu, prowadząc do utraty ważnych funkcji telefonu. Tylna pokrywa Xiaomi również odpowiada za efektywne odprowadzanie ciepła z urządzenia, dlatego zaleca się rozważenie jej szybkiej wymiany.

  telefon xiaomi poco x4 gt

  W serwisie Pan Szybka specjalizujemy się w wymianie tylnych paneli (klapek tylnej) Xiaomi, a używamy wyłącznie oryginalnych części, aby zapewnić bezproblemową naprawę. Jesteśmy świadomi, jak istotna jest dla naszych klientów jakość usługi oraz estetyka urządzenia. Dlatego teeż korzystamy z części, które doskonale pasują do korpusu telefonu, gwarantując pełną szczelność. Nasza ekipa doskonale zna każdy model, co pozwala nam skrócić czas naprawy do zaledwie 30 minut!

  Jeżeli twój telefon uległ uszkodzeniu i zastanawiasz się nad wymianą klapki w smartfonie Xiaomi, nie musisz się niepokoić. Nasz serwis oferuje kompleksową diagnostykę urządzenia w celu wykrycia ewentualnych dodatkowych usterek. W przypadku konieczności innych napraw skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dalsze kroki. Przy decyzji o pełnej naprawie oferujemy atrakcyjny rabat na kilka usług jednocześnie. Dodatkowo, do każdej przeprowadzonej naprawy przyznajemy 3 miesiące gwarancji, abyś mógł mieć pewność działania swojego urządzenia.