serwis xiaomi mi 9se

Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Mi 9 SE

Cena: 280 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Xiaomi | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Xiaomi Mi 9 SE

Klapka baterii jest podstawowym elementem każdego smartfona, pełni ona funkcję zabezpieczającą komponenty urządzenia przed uszkodzeniami oraz zapewnia prawidłowe odprowadzanie ciepła. W przypadku jej rozbicia, dłuższe korzystanie z takiego telefonu może spowodować przypadkowe pokaleczenia, a nawet doprowadzić do pojawienia się problemów z jego funkcjonowaniem. Warto wówczas jak najszybciej dostarczyć Xiaomi Mi 9 SE do profesjonalnego serwisu na wymianę rozbitej tylnej klapki. Zapewni to bezpieczeństwo Tobie oraz Twojemu urządzeniu.

Jak długo trwa wymiana klapki w Xiaomi Mi 9 SE?

Powierzając nam Twojego Xiaomi Mi 9 SE, dołożymy wszelkich starań, by czas potrzebny na wymianę tylnej klapki skrócić do niezbędnego minimum. Jeśli chcesz mieć pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona jeszcze tego samego dnia, w którym dostarczysz do nas telefon, zachęcamy do skontaktowania się z wybranym serwisem w celu dopytania o dostępność części dla Twojego modelu Xiaomi Mi. Możesz również złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym, by cieszyć się wygodną i zdalną naprawą Twojego smartfonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Xiaomi Mi 9 SE w naszym serwisie?

Nasz serwis Xiaomi posiada wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu telefonów komórkowych, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi oraz profesjonalnemu sprzętowi naprawę Xiaomi Mi 9 SE przeprowadzimy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia telefonu w naszym serwisie. Chcesz wiedzieć jaki będzie koszt wymiany klapki w Twoim smartfonie? Aktualną cenę sprawdzisz w naszym sklepie internetowym, możesz również skontaktować się z wybranym serwisem w celu bezpłatnej wyceny. Podana cena zawiera koszt nowej części oraz jej kompleksową wymianę, na którą otrzymasz gwarancję.