serwis samsung s21 plus

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S21 Plus

Cena: 360 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung S21 Plus

Samsung S21 Plus to wysokiej jakości produkt, który uznawany jest za jeden z najbardziej atrakcyjnych na rynku, przede wszystkim przez zastosowanie szklanego tyłu i oryginalnej ramki. Mimo to należy wziąć pod uwagę, że choć telefon pięknie się prezentuje, te części te mogą szybko ulec zniszczeniu, poprzez zarysowanie czy rozbicie. Dodatkowo wykorzystywanie telefonu z rozbitą klapką baterii może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenia. Gdy dojdzie do uszkodzenia tylej szybki, powinno się od razu wymienić plecki w Samsungu S21 Plus na nowe. Co prawda można zabezpieczać się obudową, jednak nawet ona nie jest w stanie całkowicie ochronić telefonu. Nasz serwis telefonów specjalizuje się w naprawach telefonów marki Samsung, co sprawia, że możesz oddać swój smartphone w zaufane miejsce. Dzięki specjalnym urządzeniom i długoletniemu doświadczeniu wymienimy plecki w Samsungu S21 Plus na nowe.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu S21 Plus?

Wiemy, jak ważny jest ciągły dostęp do telefonu. Dlatego nie musisz martwić się, że po oddaniu go do naszego serwisu, będziesz musiał długo czekać na jego naprawę. Dobra wiadomość jest taka, że jako profesjonalny serwis Samsunga, popularne części mamy na miejscu. Dlatego też wymianę plecków w Samsungu S21 Plus wykonamy nawet tego samego dnia.  Jeśli posiadasz telefon zastępczy i możesz poczekać na przesyłkę kurierską, zachęcamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się komfortową i zdalną naprawą Twojego telefonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu S21 Plus w naszym serwisie?

Nasza placówka posiada specjalistyczne narzędzia i profesjonalne urządzenia serwisowe, które pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości napraw telefonów marki Samsung. Dodatkowo usługi serwisowania telefonów Samsung świadczymy od wielu lat i dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę, jednocześnie gwarantując dobrą cenę. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana plecków w telefonie Samsung S21 Plus? Aktualny cennik znajduje się na naszej stronie internetowej. Warto pamiętać, że cena zawiera koszt nowej części oraz usługi serwisowej, na którą otrzymasz gwarancję.