Wymiana plecków (klapki baterii) Samsung

Klapka baterii w twoim telefonie Samsung uszkodziła się, przez co telefon nie wygląda estetycznie? Dla serwisu Pan Szybka to nie problem! Wymienimy uszkodzoną klapkę tylną tego samego dnia, abyś na nowo cieszył się swoim smartfonem, który będzie wyglądał jak nowy! Nowa klapka baterii to także istotna ochrona twojego smartfona. Udzielamy trzech miesięcy gwarancji po każdej naprawie!

serwis samsung s20 plus

Cennik wymiany plecków (klapki tylnej) w telefonie Samsung

Wybierz model Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym kroku sporządamy kartę naprawy z twoimi danymi osobowymi, numerem kontaktowym, opisem przedstawionej usterki oraz wyceną. Na formularzu znajdziesz również szacowany termin naprawy oraz regulamin usługi. Otrzymasz egzemplarz karty przyjęcia, który potrzebny będzie podczas wydania naprawionego telefonu.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Twoje urządzenie przejdzie szczegółową diagnozę, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zaobserwujemy, że konieczna będzie dodatkowa naprawa oprócz wymiany klapki w Samsungu, poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że łączone naprawy są zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna naprawa

  Wszystko gotowe - możemy zająć się naprawą! Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności naszych serwisantów przekładają się na jakość oraz czas usług. Znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia, aby rozłąka z ulubionych urządzeniem nie trwała długo.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi szereg testów, abyś miał pewność, że działa dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem. Następnie informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru. Jeśli naprawa spełnia twoje oczekiwanie, oddajemy smartfon z trzy miesięczną gwarancją oraz wsparciem na przyszłość.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  serwis samsung s10

  Ile trwa wymiana plecków (klapki tylnej) w telefonie Samsung?

  Podczas uderzenia klapka telefonu w telefonie Samsung może uszkodzić się, powodując rozszczelnienie smartfona. W najnowszych telefonach Samsung plecki zwykle są szklane, tak też szanse na rozbicie tylnej klapki są wysokie. W serwisie Pan Szybka wymienimy plecki twojego Samsunga tego samego dnia, w zaledwie 30 minut!

  Naprawa wymaga szczególnej ostrożności, ze względu na wrażliwe komponenty znajdujące się tuż pod klapką baterii. Konieczna jest zatem znajomość każdego modelu urządzenia oraz jego specyfiki. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych klapek Samsung, aby mieć pewność, że plecki będą pasować do korpusu, a telefon będzie szczelny. Jeśli zdarzy Ci się rozbić plecki w twoim telefonie, zgłoś się jak najszybciej do naszego serwisu w celu weryfikacji i diagnozy.

  Ile kosztuje wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung?

  Koszt usługi uwarunkowany jest ceną dostępnych na rynku oryginalnych klapek baterii. Ceny wymiany tylnej klapki Samsung zaczynają się już od 160zł, w zależności od modelu urządzenia oraz tworzywa stosowanego do produkcji klapki baterii. Ceny możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej, wyszukując lupką lub wybierając odpowiedni model z menu listy rozwijanej.

  Koszt usługi jest tani w stosunku do gwarantowanej ochrony po wymianie klapki Samsung. Odnowione plecki w telefonie Samsung chronią urządzenie przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz czy woda, dlatego warto zainwestować w naprawę.

  telefon samsung a72

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung

  Większość nowych modeli smartfonów Samsung wyposażona jest w szklane plecki, które dodają im elegancji. Niestety zdarza się, że po upadku zostaje uszkodzony nie tylko wyświetlacz, ale również klapka baterii. Doprowadza to do rozszczelnienia korpusu, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo smartfona. Wymiana klapki Samsung to usługa, którą wykonać powinien serwis z dużym doświadczeniem. Bezpośrednio pod klapką znajdziemy taśmę od ekranu, baterię oraz złącze ładowania, które przy niewłaściwej ingerencji może się uszkodzić, doprowadzając do utraty jednej z funkcjonalności telefonu. Tylna pokrywa Samsung odpowiada także za prawidłowe odprowadzenie ciepła z urządzenia, dlatego warto rozważyć jej wymianę jak najszybciej.

  nowe flagowe modele samsung s22

  W serwisie Pan Szybka do wymiany plecków (klapki tylnej) Samsung korzystamy wyłącznie z oryginalnych części, aby mieć pewność, że naprawa przebiegnie bez jakichkolwiek problemów. Wiemy, jak ważna jest dla klientów jakość usługi oraz wygląd urządzenia. Dlatego też, wykorzystywane części idealnie wpasowują się do korpusu telefonu, przez co telefon jest szczelnie zamknięty. Znamy każdy model od podszewki, dlatego realizowana naprawa trwa zaledwie 30 minut!

  Twój telefon rozbił się i nie jesteś pewien, czy wymiana klapki Samsung przywróci urządzenie do pełnego działania? Nie musisz się martwić. Zdiagnozujemy urządzenie pod kątem dodatkowych usterek, a jeżeli wykryjemy konieczność innej usługi, zadzwonimy do Ciebie. Przy kompleksowej naprawie udzielamy rabatu na kilka usług. Do każdej naprawy przyznajemy 3 miesiące gwarancji.