serwis samsung s10e

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S10e

Cena: 249 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków / klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana tylnej szybki, czyli plecków w Samsungu S10e

Jednym z bardziej poręcznych smartphonów dostępnych na rynku, które cieszą się dużą popularnością jest Samsung S10e. Telefon ten dostępny jest w szerokiej i atrakcyjnej gamie kolorystycznej. Dodatkowym atrybutem z pewnością jest elegancki wygląd. Nie bez znaczenia pozostaje tu zastosowanie smukłej ramki oraz szklanego tyłu telefonu. I choć tego typu materiały wykorzystane do produkcji pięknie się prezentują, to niestety podobnie jak ekrany w telefonach, są bardzo narażone na różnego rodzaju uszkodzenia takie jak rysy, czy nawet rozbicie. W przypadku tego surowca trzeba liczyć się z tym, że nawet dobry pokrowiec może nie uchronić go przed uszkodzeniem. Jeśli do niego dojdzie, wówczas najlepiej od razu zastanowić się nad serwisową wymianą tylnej szybki w Samsungu S10e. Jednym z miejsc, gdzie warto zlecić taką naprawę, jest serwis z oryginalnymi częściami do smartphonów marki Samsung – Pan Szybka, gdzie możesz liczyć na fachową i szybką pomoc oraz profesjonalne doradztwo.

Ile potrwa wymiana tylnej szybki w Samsungu S10e?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo zależy naszym klientom na sprawnej naprawie tylnej szybki w Samsungu S10e. Dlatego też większość napraw w naszym serwisie wykonujemy nawet tego samego dnia. Wszystko dzięki temu, że większość potrzebnych i popularnych części zamiennych posiadamy na miejscu. Jeśli jednak nie masz możliwości, aby dotrzeć do naszego punktu stacjonarnego, a telefon nie jest potrzebny na już, bardzo wygodnym rozwiązaniem może okazać się zdalna naprawa Samsunga S10e, którą można zamówić na nasze stronie internetowej. Na niej również znajdziesz informację na temat pełnych kosztów usługi, na którą składa się serwisowa usługa wymiany plecków w Samsungu S10e na nową, jak i oryginalna część wymienna. Dzięki temu, że posiadamy specjalistyczny sprzęt do naprawy telefonów marki Samsung, wymiana plecków w Samsungu S10e odbędzie się za pomocą lasera, który z najwyższą dokładnością pomoże na usunięcie nawet najmniejszych, pokruszonych elementów szybki i kleju. Po dokładnym oczyszczeniu plecków w telefonie Samsung S10e będziemy mogli przygotować powierzchnię pod przyklejenie nowej klapki. Zostaw naprawę swojego sprzętu profesjonalistom, a przekonasz się jak szybko i łatwo można nadać swojemu smartphonowi nowy wygląd.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S10e

Ile kosztuje wymiana klapki / plecków w Samsung S10e?

Cena wymiany klapki / plecków w Samsung S10e to 249zł

Ile trwa wymiana plecków w Samsung S10e?

Usługa wymiany klapki w Samsung S10e jest szybka i prosta. Istotnym krokiem jest tutaj jednak weryfikacja czy uszkodzeniu uległa jedynie tylna klapka, a nie cały korpus. Dodatkowo przy rozbiciu szkiełek aparatów należy sprawdzić działanie obiektywów. Dopiero po dokładnej diagnozie możemy z czystym sumieniem zamontować nową, oryginalną klapkę Samsung. Szacując całkowity czas potrzebny na naprawę, wymiana zajmie około 60 minut. Warto wcześniej zarezerwować termin wizytę online lub telefonicznie z wybraną placówką.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Tylne klapki montowane w telefonach Samsung są oryginalne i pochodzą ze sprawdzonej dystrybucji. Nie musisz więc obawiać się, że klapki będą źle spasowane lub zaczną odstawać.

Dlaczego warto wymienić plecki w Samsung S10e?

Uszkodzona tylna klapka w telefonie nie tylko sprawia wrażenie nieestetycznej ale również naraża nasz smartfon na dodatkowe usterki podzespołów. Korzystanie z urządzenia, które ma rozbite plecki może powodować dostawanie się wody oraz pyłu do środka. Warto temu zapobiec i jak najszybciej skorzystać z wymiany klapki w naszym serwisie. Poprawi to nie tylko wizualne wrażenia dotyczące naszego sprzętu ale również zabezpieczy go przed rozwojem usterki.

Czy po wymianie plecków Samsung S10e wygląda jak nowy?

Usługa przeprowadzana jest z jak największą dbałością o szczegóły. Nasza ingerencja nie powinna negatywnie doprowadzić do zmiany wyglądu urządzenia, natomiast ubytki powstałe po uszkodzeniu telefonu nie znikną z ramki, oczek aparatu czy korpusu. Wymieniane zostają same plecki telefonu, które po montażu wyglądają jak nowe, natomiast reszta obudowy pozostaje bez zmian. Jeżeli zależy Ci na kompletnej poprawie wizualnej smartfona, proponujemy wymianę całej obudowy.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Jeśli po uszkodzeniu plecków nie zauważyłeś problemu z ładowaniem indukcyjnym, to po naszej usłudze również się to nie zmieni. Nasi specjaliści wymieniając szklane plecki starannie demontują szkło znajdujące się nad modułem ładowania indukcyjnego. Części, z jakich korzystamy podczas naprawy również nie wpływają na działanie indukcji. Komponent ten jest bardzo delikatny, dlatego zalecamy wizytę w serwisie, który specjalizuje się w naprawach uszkodzeń mechanicznych. Sprawdź naszą ofertę.

Czy wymieniana obudowa/ plecki są oryginale ?

Oferujemy wymiany zarówno na obudowy oryginalne i wysokiej jakości zamienniki. W przypadku części oryginalnych, są to plecki nowe lub demontażowe których stan jest idealny

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.