serwis samsung note 10 lite

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung Note 10 Lite

Cena: 340 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 10 Lite posiada szklaną klapkę baterii, która nadaje mu estetyczny i elegancki wygląd. Mimo to należy wziąć pod uwagę, że choć telefon pięknie się prezentuje, to części te mogą szybko ulec zniszczeniu, poprzez zarysowanie czy rozbicie. Korzystanie z urządzenia w takim stanie może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenia ,a nawet spowodować uszkodzenia mechaniczne podzespołów. Dlatego, gdy dojdzie do zniszczenia tylnej szybki, zaleca się jej jak najszybszą wymianę. Nasz serwis telefonów specjalizuje się w tego typu naprawach, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość usługi oraz gwarancję. Stosując pokrowce ochronne należy pamiętać, że nie zawsze w pełni ochronią nasze urządzenie podczas większego upadku.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu Galaxy Note 10 Lite?

W aktualnych czasach trudno jest nam wyobrazić sobie funkcjonowanie bez smartfonów. Dlatego zdajemy sobie sprawę jak ważny jest ciągły dostęp do telefonu. Wymianę plecków w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite wykonamy w kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona w ten sam dzień, skontaktuj się z nami w celu zapytania o dostępność części dla danego modelu telefonu. Zachęcamy również do skorzystania z oferty naprawy wysyłkowej, bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej i zapakować przesyłkę do odebrania przez kuriera.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu Galaxy Note 10 Lite w naszym serwisie?

Jako wyspecjalizowany serwis Samsung posiadamy profesjonalne narzędzia oraz niezbędne doświadczenie do przeprowadzenia wszelkich napraw w telefonach komórkowych. Decydując się na wymianę klapki w naszym serwisie, w cenie otrzymasz nową część razem z jej kompleksową wymianą, co za tym idzie nie musisz obawiać się naliczenia dodatkowych kosztów. Ponad to na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.