telefon samsung a03s

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A03s

Cena: 169 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung A03s

Tylna klapka nie tylko zapewnia estetyczny wygląd urządzenia ale również odpowiada za prawidłowe odprowadzanie ciepła z telefonu oraz zapewnia wodo i pyło-szczelność. Choć element ten jest wytrzymały to istnieje możliwość jego zarysowania, a nawet pęknięcia. Korzystanie ze smartfona z rozbitą klapką baterii może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenia użytkownika. W najgorszym wypadku komponenty urządzenia ulegną uszkodzeniu. Gdy dojdzie do zniszczenia tylnej klapki, powinno się od razu wymienić plecki w Samsung A03s na nowe. Można również zabezpieczyć smartfon obudową, ale nawet ona nie jest w stanie całkowicie uchronić telefonu. Nasz serwis Samsung specjalizuje się w tego typu naprawach, co sprawia, że możesz oddać swój telefon w zaufane miejsce. Dzięki profesjonalnym narzędziom i długoletniemu doświadczeniu wymienimy plecki w Samsung Galaxy A03s na nowe.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu A03s?

Wiemy, jak ważny jest ciągły dostęp do telefonu. Dlatego na naprawę Twojego Samsung Galaxy A03s nie będziesz musiał długo czekać. Jako profesjonalny serwis Samsung, wymianę klapki jesteśmy w stanie wykonać od ręki tego samego dnia od przyjęcia telefonu. Warto przedtem skontaktować się z serwisem w celu dopytania o dostępność części dla Twojego modelu Samsung. Jeśli posiadasz telefon zastępczy i możesz poczekać na przesyłkę kurierską, zachęcamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się komfortową i zdalną naprawą Twojego telefonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu A03s w naszym serwisie?

Nasz serwis posiada specjalistyczne narzędzia oraz profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny do przeprowadzenia wysokiej jakości naprawy w Samsung Galaxy A03s. Dodatkowo usługi serwisowania telefonów Samsung świadczymy od wielu lat, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana plecków w telefonie Samsung A03s? Aktualny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej, możesz również skontaktować się z wybranym serwisem w celu bezpłatnej wyceny. Cena zawiera koszt nowej części oraz jej serwisową wymianę, na którą otrzymasz gwarancję.