serwis xiaomi redmi note 8

Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Redmi Note 8

Cena: 180 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Xiaomi | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Xiaomi Redmi Note 8

Tylna klapka w Xiaomi Redmi Note 8 nie tylko zapewnia estetyczny wygląd ale również zapewnia ochronę komponentów telefonu przed dostaniem się wody i pyłów. Dodatkowo jest ona odpowiedzialna za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia. Jeśli dojdzie do stłuczenia klapki baterii w smartfonie, zaleca się jak najszybsze oddanie go do profesjonalnego serwisu w celu wymiany tylnej ścianki na nową. Dłuższe korzystanie z telefonu w takim stanie może doprowadzić do zniszczeń wewnątrz urządzenia, a nawet do przypadkowego pokaleczenia.

Jak długo trwa wymiana klapki w Xiaomi Redmi Note 8?

Dobrze wiemy jak ciężko jest się rozstać ze swoim smartfonem w obecnych czasach. Dlatego na naprawę Twojego Xiaomi Redmi Note 8 nie będziesz musiał długo czekać. Jako profesjonalny serwis Xiaomi, wymianę klapki jesteśmy w stanie wykonać w godzinę. Warto natomiast skontaktować się przedtem z wybranym serwisem w celu dopytania o dostępność części dla Twojego modelu Xiaomi Redmi. Zachęcamy również do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się komfortową i zdalną naprawą Twojego telefonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Xiaomi Redmi Note 8 w naszym serwisie?

Nasz serwis Xiaomi specjalizuje się w tego typu naprawach, co sprawia, że możesz oddać telefon w zaufane miejsce. Dodatkowo usługi serwisowania świadczymy już od wielu lat i jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Za pomocą specjalnych narzędzi oraz profesjonalnego sprzętu wymienimy plecki w Twoim Xiaomi Redmi Note 8 na nowe. Aktualne ceny usług znajdziesz na naszej stronie internetowej, możesz również skontaktować się z nami w celu bezpłatnej wyceny. Na każdą naprawę otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Redmi Note 8

Ile kosztuje wymiana klapki / plecków w Xiaomi Redmi Note 8?

Cena wymiany klapki / plecków w Xiaomi Redmi Note 8 to 180zł

Ile trwa wymiana plecków w Xiaomi Redmi Note 8?

Wymiana klapki w telefonie Xiaomi to szybka i prosta usługa. Warto jednak zarezerwować wizytę online lub umówić się na naprawę telefonicznie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że tylna klapka zostanie wymieniona na miejscu jeszcze tego samego dnia. Zazwyczaj tego typu naprawa zajmuje nie więcej niż 60 minut.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Montowane przez nas tylne klapki w smartfonach Xiaomi są oryginalne i pochodzą od zaufanych dostawców. W kwestii jakości stawiamy jedynie na najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu nie musisz martwić się, że tylna klapka będzie źle spasowana lub zacznie odstawać.

Dlaczego warto wymienić plecki w Xiaomi Redmi Note 8?

Tylna klapka w telefonie odpowiada nie tylko za walory estetyczne ale również stanowi bardzo ważny element poprawnego funkcjonowania urządzenia. Odpowiada ona m.in. za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia szczelność telefonu. Uszkodzenie klapki wiąże się z ryzykiem dostania się wody oraz pyłu do wnętrza urządzenia, co za tym mogą pojawić się dodatkowe usterki podzespołów. Warto uniknąć tego typu sytuacji i wymienić klapkę w naszym profesjonalnym serwisie Xiaomi.

Czy po wymianie plecków Xiaomi Redmi Note 8 wygląda jak nowy?

Podczas naprawy wymieniona zostanie jedynie tylna klapka telefonu, która po naprawie będzie wyglądać jak nowa. Wymiana plecków nie wpływa jednak na to jak wygląda korpus urządzenia. Jeśli ramka również doznała widocznego uszkodzenia, konieczna będzie jej dodatkowa wymiana.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Wymiana klapki w telefonach Xiaomi nie wpływa na działanie panelu indukcyjnego. Jeśli smartfon po doznaniu usterki plecków ładuje indukcyjnie, to funkcja ta zostanie zachowana po naprawie.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.