serwis xiaomi mi 10 pro

Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Mi 10 Pro

Cena: 280 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Xiaomi | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Xiaomi Mi 10 Pro

Klapka baterii jest podstawowym elementem każdego smartfona, pełni ona funkcję zabezpieczającą komponenty urządzenia przed uszkodzeniami oraz zapewnia prawidłowe odprowadzanie ciepła. W przypadku jej rozbicia, dłuższe korzystanie z takiego telefonu może spowodować przypadkowe pokaleczenia, a nawet doprowadzić do pojawienia się problemów z jego funkcjonowaniem. Warto wówczas jak najszybciej dostarczyć Xiaomi Mi 10 Pro do profesjonalnego serwisu na wymianę rozbitej tylnej klapki. Zapewni to bezpieczeństwo Tobie oraz Twojemu urządzeniu.

Jak długo trwa wymiana klapki w Xiaomi Mi 10 Pro?

Powierzając nam Twojego Xiaomi Mi 10 Pro, dołożymy wszelkich starań, by czas potrzebny na wymianę tylnej klapki skrócić do niezbędnego minimum. Jeśli chcesz mieć pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona jeszcze tego samego dnia, w którym dostarczysz do nas telefon, zachęcamy do skontaktowania się z wybranym serwisem w celu dopytania o dostępność części dla Twojego modelu Xiaomi Mi. Możesz również złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym, by cieszyć się wygodną i zdalną naprawą Twojego smartfonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Xiaomi Mi 10 Pro w naszym serwisie?

Nasz serwis Xiaomi posiada wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu telefonów komórkowych, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi oraz profesjonalnemu sprzętowi naprawę Xiaomi Mi 10 Pro przeprowadzimy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia telefonu w naszym serwisie. Chcesz wiedzieć jaki będzie koszt wymiany klapki w Twoim smartfonie? Aktualną cenę sprawdzisz w naszym sklepie internetowym, możesz również skontaktować się z wybranym serwisem w celu bezpłatnej wyceny. Podana cena zawiera koszt nowej części oraz jej kompleksową wymianę, na którą otrzymasz gwarancję.