serwis samsung note 10

Wymiana szybki Samsung Note 10

Cena: 549 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Note 10

Jeśli często korzystasz ze swojego telefonu, każdego dnia możesz narazić go na przypadkowy upadek lub przygniecenie. To może spowodować powstanie pęknięcia na szybce od wyświetlacza. To zdecydowanie jedna z najczęstszych usterek, z którymi telefonu trafiają do serwisów. Masz pęknięty telefon? Skorzystaj z naszej usługi serwisowej wymiany szybki w telefonie Samsung Note 10. Dlaczego powinieneś powierzyć nam swój telefon? Wymiana szybki powinna być wykonywana przez wykwalifikowanych serwisantów, którzy posiadają dostęp do profesjonalnego sprzętu, który pozwala na przeprowadzenie nawet najtrudniejszych napraw. Gdy Twój telefon trafi do serwisu, zdemontujemy uszkodzoną szybkę i wymienimy ją na nową.

Ile trwa wymiana szybki w telefonie Samsung Note 10?

Serwis Pan Szybka wie, że na co dzień potrzebujesz swojego telefonu, dlatego zrobi wszystko, aby naprawę wykonać dla Ciebie możliwie najszybciej. Wszystkie części posiadamy na miejscu, dzięki czemu większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu godziny od otrzymania telefonu. Nasz serwis telefonów wszystkie naprawy wykonuje bardzo dokładnie, dlatego też pracuje zgodnie z przygotowanymi procedurami. Usługa wymiany szybki w telefonie Samsung Note 10 rozpoczyna się od demontażu uszkodzonej szybki, którą po dokładnym przygotowaniu telefonu wymieniamy na nową. Gdy tylko przeprowadzimy naprawę, telefon zostanie skierowany na testy, które potwierdzą, że wszystko działa prawidłowo. Tak przygotowany telefon będzie gotowy do odbioru. Urządzenie możemy odesłać też kurierem.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Note 10?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki jest koszt wymiany szybki w telefonie Samsung Note 10, aktualny cennik możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie internetowej. Kupując wybrany produkt,  otrzymujesz nową część oraz serwisową usługę wymiany szybki w telefonie Samsung Note 10 na nową. Wykonując naprawę w profesjonalnym serwisie telefonów, nie musisz martwić się o powstanie dodatkowych kosztów w związku z wymianą szybki. Telefon po naprawie możesz odebrać w naszym punkcie stacjonarnym lub zdecydować się na przesłanie urządzenia ubezpieczoną przesyłką kurierską. Na wymianę szybki w telefonie Samsung Note 10 otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji.