serwis samsung note 10

Wymiana szybki Samsung Note 10

Cena: 549 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Note 10

Jeśli często korzystasz ze swojego telefonu, każdego dnia możesz narazić go na przypadkowy upadek lub przygniecenie. To może spowodować powstanie pęknięcia na szybce od wyświetlacza. To zdecydowanie jedna z najczęstszych usterek, z którymi telefonu trafiają do serwisów. Masz pęknięty telefon? Skorzystaj z naszej usługi serwisowej wymiany szybki w telefonie Samsung Note 10. Dlaczego powinieneś powierzyć nam swój telefon? Wymiana szybki powinna być wykonywana przez wykwalifikowanych serwisantów, którzy posiadają dostęp do profesjonalnego sprzętu, który pozwala na przeprowadzenie nawet najtrudniejszych napraw. Gdy Twój telefon trafi do serwisu, zdemontujemy uszkodzoną szybkę i wymienimy ją na nową.

Ile trwa wymiana szybki w telefonie Samsung Note 10?

Serwis Pan Szybka wie, że na co dzień potrzebujesz swojego telefonu, dlatego zrobi wszystko, aby naprawę wykonać dla Ciebie możliwie najszybciej. Wszystkie części posiadamy na miejscu, dzięki czemu większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu godziny od otrzymania telefonu. Nasz serwis telefonów wszystkie naprawy wykonuje bardzo dokładnie, dlatego też pracuje zgodnie z przygotowanymi procedurami. Usługa wymiany szybki w telefonie Samsung Note 10 rozpoczyna się od demontażu uszkodzonej szybki, którą po dokładnym przygotowaniu telefonu wymieniamy na nową. Gdy tylko przeprowadzimy naprawę, telefon zostanie skierowany na testy, które potwierdzą, że wszystko działa prawidłowo. Tak przygotowany telefon będzie gotowy do odbioru. Urządzenie możemy odesłać też kurierem.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Note 10?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki jest koszt wymiany szybki w telefonie Samsung Note 10, aktualny cennik możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie internetowej. Kupując wybrany produkt,  otrzymujesz nową część oraz serwisową usługę wymiany szybki w telefonie Samsung Note 10 na nową. Wykonując naprawę w profesjonalnym serwisie telefonów, nie musisz martwić się o powstanie dodatkowych kosztów w związku z wymianą szybki. Telefon po naprawie możesz odebrać w naszym punkcie stacjonarnym lub zdecydować się na przesłanie urządzenia ubezpieczoną przesyłką kurierską. Na wymianę szybki w telefonie Samsung Note 10 otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana szybki Samsung Note 10

Ile kosztuje wymiana szybki w Samsung Note 10?

Cena wymiany szybki w Samsung Note 10 to 549zł

Na czym polega wymiana szybki w Samsung Note 10?

Usługa wymiany szybki w Samsung Note 10 polega na separacji poszczególnych warstw, m.in. uszkodzonej szybki od matrycy ekranu. Proces ten wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz narzędzi, bez których naprawa jest niemożliwa. Do usunięcia zbitego szkła używa się cienkiej, molibdenowej żyłki, którą umieszczamy między warstwami. Cała operacja jest niezwykle trudna i niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia wyświetlacza, dlatego ważne jest, aby usługa była realizowana przez doświadczonych specjalistów.

Czy naprawa szybki w Samsung Note 10 jest zawsze możliwa?

Niestety wymiana szybki nie zawsze będzie możliwa. Przed podjęciem decyzji o naprawie warto sprawdzić czy na naszym wyświetlaczu nie pojawiły się czarne plamy, zielone pasy lub tzw. martwe piksele. Jeśli którekolwiek z wyżej wymienionych objawów widnieje w Twoim urządzeniu to wymiana samej szybki nie przyniesie zamierzonych efektów.

Co zrobić, jeśli wymiana szybki nie jest możliwa?

Wymiana szybki w telefonie będzie niemożliwa w momencie, kiedy doszło do uszkodzenia matrycy ekranu. W tej sytuacji pozostaje nam jedynie usługa wymiany wyświetlacza w Samsung Note 10.

Czy wymieniana szybka jest oryginalna?

Niestety Samsung nie ma w swojej ofercie oryginalnych szyb wymiennych. W takiej sytuacji serwisy pogwarancyjne zmuszone są do korzystania z części dystrybułowanych przez hurtownie GSM. Nasza placówka posiada dostęp do najwyższej jakości szybek zamiennych z oznaczeniem OEM, czyli jakości zbliżonej do oryginału. Jako profesjonalny serwis jesteśmy pewni co do wykorzystywanych przez nas komponentów.

Czy po naprawie zabezpieczacie telefon?

W naszym serwisie do naprawy możesz zamówić hydrożelową folię ochronną, która po usłudze pomoże zabezpieczyć twój smartfon przed kolejnymi nieszczęśliwymi wypadkami. Koszt folii wynosi 70zł.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.