serwis samsung j4 plus

Wymiana baterii Samsung J4 Plus

Cena: 150 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie Baterii na nową Oryginalną.

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy J4 Plus

Znaczna większość użytkowników smartfonów zmuszona jest ładować je co najmniej raz dziennie. Bardzo często zdarza się, że podpinamy telefon do ładowania w każdej wolnej chwili tylko po to, aby zyskać te kilka dodatkowych procent baterii. Choć producenci zapewniają, że takie działania nie będą doprowadzały do uszkodzenia baterii, powinniśmy pamiętać że przecież każdy akumulator ma swoją ograniczoną żywotność. Jeśli podczas korzystania z urządzenia zauważymy, że bateria rozładowuje się znacznie szybciej to moment, w którym powinieneś rozważyć wymianę baterii na nową. Decydując się na zakup naszej usługi, otrzymasz nową baterię oraz jej serwisową wymianę. Warto wiedzieć, że stosowane w smartfonach baterie często są montowane do korpusu specjalnym klejem, przez co nieumiejętne wykonanie wymiany mogłoby spowodować przerwanie jej powierzchni. Uszkodzona bateria może ulec samozapłonowi. Jeśli chcesz przekazać swój sprzęt do serwisu, to pamiętaj, że jakakolwiek naprawa telefonów powinna zostać wykonana przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Przekazując Samsung Galaxy J4 Plus do profesjonalnego serwisu, masz pewność, że naprawa zostanie wykonana poprawnie i przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Ile potrwa wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy J4 Plus?

Każda naprawa smartfonów, nawet tak prosta jak wymiana baterii powinna zostać wykonana bardzo dokładnie i precyzyjnie. Podzespoły telefonów są delikatne i podatne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego tego typu naprawy warto powierzyć profesjonalnemu serwisowi, który kompleksowo zajmie się wymianą baterii w Twoim Samsung Galaxy J4 Plus. Większość baterii w telefonach przyklejana jest specjalnym klejem do korpusu urządzenia, co zdecydowanie utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii rozpoczynamy od rejestracji smartfonu w naszym serwisie. Następnie demontujemy starą baterię i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Dokładamy wszelkich starań, by czas naprawy skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość usługi. Podczas wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy J4 Plus, klient na bieżąco otrzymuje powiadomienia o statusie naprawy, a po jej zakończeniu numer listu przewozowego, przy pomocy którego można śledzić status przesyłki na stronie kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy J4 Plus?

Cenę wymiany baterii dla telefonu Samsung Galaxy J4 Plus możesz sprawdzić za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie internetowej lub po przez bezpośredni kontakt telefoniczny z wybranym punktem serwisowym. Kupując naszą usługę za pośrednictwem strony, w cenie otrzymasz nową, oryginalną baterię oraz jej serwisową wymianę. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas sprawdzany, bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany przed wysyłką. Tak przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją pod wskazany przez Ciebie adres. Dodatkowo na wymianę baterii otrzymasz 3-miesięczną gwarancję.