telefon samsung a31

Wymiana baterii Samsung A31

Cena: 229 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie Baterii na nową Oryginalną.

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A31

Większość użytkowników nowoczesnych smartfonów musi ładować je co najmniej raz dziennie. Bardzo często podłączamy je w wolnej chwili tylko po to, aby zyskać kilka procent więcej. Mimo tego, że producenci zapewniają, że nowe baterie nie będą się przez to psuły, powinniśmy pamiętać, że przecież każdy akumulator ma swoją ograniczoną żywotność. Jeśli podczas korzystania z telefonu zauważymy, że bateria rozładowuje się szybciej niż powinna, rozważ wymianę baterii na nową. Decydując się na zakup naszej usługi, otrzymasz nową baterię oraz jej kompleksową wymianę. Warto pamiętać, że stosowane w telefonach baterie przyklejane są do korpusu specjalnym klejem, przez co nieumiejętne wykonywanie wymiany mogłoby spowodować przerwanie jej powierzchni. Uszkodzona bateria szybko może ulec samozapłonowi. Przekazując smartfon do profesjonalnego serwisu Samsung, masz pewność, że naprawa zostanie wykonana w sposób prawidłowy i przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Ile potrwa wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A31?

Wszystkie naprawy telefonów komórkowych, nawet tak proste jak wymiana baterii powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Podzespoły telefonów są bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest bardzo duża precyzja. Większość baterii we współczesnych telefonach jest przyklejana specjalnym klejem do korpusu urządzenia, co znacznie utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Następnie demontujemy starą baterię i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Dbamy o to, by czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość wykonania usługi. Podczas wymiany baterii w telefonie Samsung A31 klient otrzymuje na bieżąco informacje o statusie naprawy, a po jej zakończeniu numer listu przewozowego, przy pomocy którego można śledzić status przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A31

Cenę wymiany baterii w telefonie Samsung A31 na nową możesz sprawdzić na naszej stronie. Decydując się na zakup usługi przez naszą stronę internetową w tej cenie otrzymasz nową, oryginalną baterię oraz jej kompleksową wymianę. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas sprawdzany, bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany przed wysyłką. Tak przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją do domu, miejsca pracy lub inny wskazany przez Ciebie adres. Na wymianę baterii w Samsung Galaxy A31 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.