telefon iphone se 2022

Wymiana szybki iPhone SE 2022

Cena: 299 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie iPhone SE 2022

Nawet jeśli nosisz swój telefon w specjalnym pokrowcu, korzystasz ze szkła hartowanego i bardzo na niego uważasz, nie będziesz mieć pewności, że uda Ci się go uchronić przed upadkiem lub przygnieceniem. Zbita szybka może znacząco wpływać na komfort korzystania z urządzenia. To też jedno z najczęściej naprawianych w serwisach uszkodzeń. Jeśli masz zbitą szybkę w telefonie, tego typu naprawę powinieneś powierzyć wyłącznie profesjonalnemu serwisowi, który nie narazi Cię na dodatkowe koszty w postaci uszkodzonego wyświetlacza. Chcesz mieć pewność, że wymiana szybki w telefonie iPhone SE 2022 będzie wykonana właściwie? Skorzystaj z usług serwisu Pan Szybka, który posiada bardzo duże doświadczenie w naprawach telefonów.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie iPhone SE 2022?

Wiemy, że telefon jest Ci bardzo potrzebny i nie chcesz rozstawać się z nim na długo. Właśnie dlatego nasz serwis dba o to, aby wszystkie części niezbędne do napraw telefonów posiadać na miejscu, dzięki temu większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu godziny od otrzymania urządzenia. Naprawa telefonu rozpoczyna się od demontażu uszkodzonego elementu i dokładnego oczyszczenia ekranu. Tak przygotowane urządzenie będzie gotowe do wymiany szybki w telefonie iPhone SE 2022. Po zakończeniu naprawy smartfon trafi na dokładne testy, które pozwolą sprawdzić, czy naprawa przebiegła pomyślnie. Gotowy telefon będzie na Ciebie czekał do odbioru w wybranym punkcje stacjonarnym lub zostanie do Ciebie wysłany przy pomocy ubezpieczonej przesyłki kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie iPhone SE 2022?

Zastanawiasz się, ile może kosztować wymiana szybki w telefonie iPhone SE 2022? Aktualną cenę tego typu naprawy znajdziesz na naszej stronie internetowej. Kupując naprawę, otrzymasz od nas nową część i serwisową usługę wymiany szybki w telefonie iPhone SE 2022 na nową. Jeśli zdecydujesz się na naprawę telefonu w naszym serwisie, będziesz mieć pewność, że nie zaskoczymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami. Na wymianę szybki w telefonie iPhone SE 2022 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.