wymiana szybki iphone 13 pro max w serwisie pan szybka

Wymiana szybki iPhone 13 Pro Max

Cena: 1199 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową naprawa jest możliwa, kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie iPhone 13 Pro Max

Nowoczesne smartfony są niestety bardzo narażone na różnego rodzaju uszkodzenia. Im mocniej je eksploatujemy, tym bardziej zwiększamy szansę na to, że przypadkowo możemy je upuścić i rozbić. W takim przypadku niezbędna będzie pomoc serwisu telefonów komórkowych. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazła się wymiana szybki w telefonie iPhone 13 Pro Max, która zostanie wykonana przez wykwalifikowanych techników przy użyciu profesjonalnych urządzeń serwisowych. To właśnie staranne dobieranie serwisantów i zastosowanie najlepszych maszyn pozwala nam na świadczenie wysokiej jakości usług serwisowych takich jak wymiana szybki w iPhone 13 Pro Max.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie iPhone 13 Pro Max?

Niezależnie od tego jak dużo korzystasz ze swojego telefonu, mamy świadomość, że nie chcesz rozstawać się z nim na długo. Właśnie dlatego nasz serwis zrobi wszystko, aby czas pobytu Twojego telefonu w serwisie skrócić do niezbędnego minimum. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu telefonów iPhone pozwala nam na bezbłędne wykonywanie wszelkich napraw takich jak na przykład wymiana szybki w telefonie iPhone 13 Pro Max. Gdy tylko telefon trafi do serwisu Pan Szybka, zostanie zarejestrowany w systemie i przekazany technikowi, który rozpocznie naprawę. Na początku zdemontuje uszkodzoną część, by następnie wymienić zbitą szybkę w telefonie iPhone 13 Pro Max na nową. Kolejnym krokiem będzie przekazanie telefonu na testy końcowe, po których trafi w ręce właściciela.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie iPhone 13 Pro Max?

Jeśli planujesz wymianę szybki w telefonie iPhone 13 Pro Max na nową i chcesz dowiedzieć się, ile będzie to kosztować, na naszej stronie internetowej będziesz mógł sprawdzić aktualny cennik. Cena przedstawiona na stronie zawiera nową część oraz usługę serwisowej wymiany szybki w telefonie iPhone 13 Pro Max na nową. Telefon po naprawie możesz odebrać osobiście w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Otrzymasz też możliwość skorzystania z wysyłki naprawionego telefonu kurierem pod dowolny adres. Przesyłkę dokładnie zabezpieczymy. Na wymianę szybki w iPhone 13 Pro Max otrzymasz 3 miesiące gwarancji.