serwis xiaomi poco m3

Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO M3

Cena: 399 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Xiaomi POCO M3.

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi POCO M3

Najnowsze smartfony, pomimo najwyższej jakości wykonania, bardzo często narażone są na powstanie różnych usterek. Stosowanie zabezpieczeń w postaci szkła hartowanego czy pokrowca pomaga w ochronie naszego urządzenia. Jednak bywają sytuację, w których nie sprawdzają się najlepiej. Jeśli w Xiaomi POCO M3 doszło do rozbicie wyświetlacza, korzystanie z niego może być bardzo utrudnione. Właściciel telefonu może pokaleczyć się o drobne, wystające szkiełka. Co więcej, popękany ekran, szczególnie jeśli doszło do wylania, z czasem może przestać pracować całkowicie.
W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu telefonów, który posiada dostęp do oryginalnych części lub najwyższej jakości zamienników. Niezwykle istotne jest, aby naprawy wykonywać przy użyciu serwisowych urządzeń, które pozwolą na jakościowe wykonanie wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi POCO M3. Tylko taka naprawa zagwarantuje Ci, że telefon po wizycie w serwisie będzie działał tak, jak przed upadkiem. Profesjonalny serwis nie narazi Cię też na dodatkowe koszty, które mogłyby powstać przy nieprawidłowo wykonanej naprawie telefonu.

Jeśli umówisz się wcześniej na wizytę w naszym stacjonarnym punkcie, naprawę wykonamy dla Ciebie nawet w 2 godziny. Dzięki temu nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim urządzeniem na długo. W sytuacji, gdy podczas naprawy serwis zdiagnozuje dodatkowe usterki, przed wykonaniem naprawy poinformujemy Cię o tym i poprosimy o akceptację kosztów. Twoje dane w telefonie Xiaomi POCO M3 będą bezpieczne.

Wysyłkowa wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi POCO M3

Chcesz wymienić wyświetlacz w telefonie Xiaomi POCO M3, ale nie możesz do nas przyjechać? Nic straconego, możesz skorzystać z naszych usług serwisowych online. Wystarczy, że przez stronę sklepu internetowego zamówisz usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi POCO M3 i wyślesz go na adres naszego serwisu stacjonarnego. W takim przypadku naprawę wykonamy nawet tego samego dnia.

Przed wykonaniem naprawy Twój telefon zostanie dokładnie sprawdzony. Jeśli podczas upadku zostały uszkodzone dodatkowe elementy poza samym wyświetlaczem, poinformujemy Cię o dodatkowych kosztach naprawy. Bardzo często podczas upadku uszkodzeniu ulega także ramka czy klapka baterii. W niektórych przypadkach wymiana wyświetlacza będzie wiązała się z wymianą tych elementów. W takim przypadku nasz doradca serwisowy poinformuje Cię o kosztach i poprosi o akceptację wyceny.

Gdy tylko nasz technik serwisowy dokona wymiany, Twoje urządzenie trafi na dokładne testy, które pozwolą potwierdzić, że naprawa przebiegła pomyślnie. Po sprawdzeniu urządzenia, przygotujemy i zabezpieczymy je do odesłania przesyłką kurierską, na podany wcześniej adres. W naszym sklepie znajdziesz też dodatkowe akcesoria, które pomogą Ci ochronić telefon przed powstaniem kolejnych usterek.

Na wszystkie naprawy wykonywane w naszym serwisie otrzymasz gwarancję.